Adam Małysz po raz kolejny komentuje sesję Justyny Żyły w "Playboyu". Wydał oficjalne oświadczenie

Adam Małysz na Facebooku wydał oświadczenie, w którym poinformował, że jego słowa, odnoszące się do sesji zdjęciowej Justyny Żyły, zostały przeinaczone.

Justyna Żyła pojawiła się na czerwcowej okładce magazynu "Playboy". Jak zapewniała, naga sesja miała być prezentem na jej 30-te urodziny, a nie pokazaniem mężowi, Piotrowi Żyle, co stracił. 

Justyna ŻyłaJustyna Żyła Fot. Playboy

Adam Małysz o Justynie Żyle

Decyzję kobiety skomentował niedawno Adam Małysz, który jest jej kuzynem. Wyznał, że nie chce się wtrącać się w sprawy małżeńskie Żyłów oraz nie chce oceniać, czy decyzja żony skoczka była dobra, czy zła.

Nie będę się wypowiadał na ich temat ani wtrącał się, bo to ich sprawy osobiste. Piotrek jest reprezentantem Polski i moim kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Niech sami rozwiążą to, co jest między nimi. Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale to raczej sprawa osobista Justyny i nie chcę się wypowiadać, czy to dobrze czy źle - mówił w rozmowie z "Super Expressem".

Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Oświadczenie

Jego komentarz odbił się w mediach szerokim echem. W związku z tym Adam Małysz wydał na Facebooku oświadczenie, w którym oznajmił, że jego słowa zostały przeinaczone i doszło do nadużycia.

W związku z powielaniem przez różne portale mojej wypowiedzi dla "Super Expressu", a dotyczącej sesji zdjęciowej Justyny Żyły, informuję, że doszło do nadużycia i przeinaczenia moich słów. Istotą mojej rozmowy z dziennikarzem była informacja o tym, że nie chcę publicznie wypowiadać się w tej kwestii - zaczął wpis.

Małysz nie chce być kojarzony z tą sprawą. Poinformował, że czytelnicy zostali wprowadzeni w błąd, jakoby był on w nią zaangażowany.

Tymczasem na bazie tych słów powstał tekst wprowadzający czytelników w błąd. Nie tylko sugerujący, ale wręcz podkreślający moje zaangażowanie w sprawę oraz reklamujący moją rzekomą opinię na ten temat - dodał

Rozstanie Justyny i Piotra Żyłów

W lutym Justyna Żyła opublikowała na Instagramie emocjonalny wpis, w którym zdradziła, że jej małżeństwo z Piotrem Żyłą należy już do przeszłości. Od tego czasu regularnie wypowiadała się na temat swojej sytuacji rodzinnej. Wyznała, że przyczyną rozpadu jej związku była inna kobieta, do której odszedł skoczek.

Kobieta korzysta ze swoich 5. minut sławy. Wzięła udział w nagiej sesji dla "Playboya" w góralskiej chacie, za którą mogła otrzymać nawet 40 tys. złotych. Niektórzy uznali to za akt desperacji oraz chęć pokazania skoczkowi, co stracił. Nie bez znaczenia postawiono pytanie w leadzie - "Góralu, czy ci nie żal?". Jednak sama Justyna Żyła jest dumna z efektów i podkreśla, że zbiera gratulacje od znajomych.

AW

Agnieszka Lewkowicz to śliczna partnerka Macieja Kota. "Zobaczył mnie pod skocznią i..." A żona Żyły?

_______________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA