Bajkowe baby shower Edyty Pazury, a na nim Anna Lewandowska. Kolor dekoracji zdradza płeć dziecka? Fani nie mają wątpliwości

Edyta Pazura na Instagramie zdała relację ze swojego baby shower. Internauci wywnioskowali na podstawie dominującego podczas imprezy niebieskiego koloru, że rodzina Pazurów powiększy się o chłopca.

Edyta Pazura spodziewa się razem z mężem, Cezarym Pazurą, trzeciego dziecka. Na jej najnowszych zdjęciach widać, że poród już lada moment, ponieważ brzuch jest już naprawdę duży. Ciąża zdecydowanie jej służy! Żona polskiego aktorka wygląda kwitnąco.

Edyta Pazura uchyliła właśnie rąbka tajemnicy, publikując zdjęcia ze swojego baby shower. Impreza odbyła się na świeżym powietrzu wśród najbliższych przyjaciółek. Co ciekawe, obecne również były Anna Lewandowska i Marta Glik. Wystrój baby shower utrzymany był w jasnych, pastelowych kolorach. Uwagę zwraca tort, przyozdobiony lukrowymi wózkami, zarówno koloru różowego, jak i niebieskiego.

 

Ani Edyta Pazura, ani też Cezary Pazura jak dotąd nie zdradzili płci swojego przyszłego potomka. Ale fani, patrząc na te zdjęcia z baby shower, już nie mają wątpliwości.

Czy ta znaczna ilość niebieskiego koloru coś sugeruje?

Będzie chłopczyk?

Wśród komentarzy pojawiły się również i takie, sugerujące, że na świat przyjdą bliźniaki.

Bliźniaki? Gratulacje. Cudownie pani wygląda.

Jeżeli bliźniaki to wielkie szczęście. Wiem z doświadczenia.

Czy to oznacza ze będą bliźniaki?

Ciekawa jestem, czy różowy i niebieski kolor oznacza, że będą bliźniaki, czy po prostu nie chce pani zdradzić płci dziecka.

Edyta i Cezary Pazurowie mają już dwójkę dzieci: syna Antoniego i córkę Amelię. Jak myślicie, tym razem ich rodzina powiększy się o chłopca, czy dziewczynkę?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.