Bajkowe baby shower Edyty Pazury, a na nim Anna Lewandowska. Kolor dekoracji zdradza płeć dziecka? Fani nie mają wątpliwości

Edyta Pazura na Instagramie zdała relację ze swojego baby shower. Internauci wywnioskowali na podstawie dominującego podczas imprezy niebieskiego koloru, że rodzina Pazurów powiększy się o chłopca.

Edyta Pazura spodziewa się razem z mężem, Cezarym Pazurą, trzeciego dziecka. Na jej najnowszych zdjęciach widać, że poród już lada moment, ponieważ brzuch jest już naprawdę duży. Ciąża zdecydowanie jej służy! Żona polskiego aktorka wygląda kwitnąco.

Edyta Pazura uchyliła właśnie rąbka tajemnicy, publikując zdjęcia ze swojego baby shower. Impreza odbyła się na świeżym powietrzu wśród najbliższych przyjaciółek. Co ciekawe, obecne również były Anna Lewandowska i Marta Glik. Wystrój baby shower utrzymany był w jasnych, pastelowych kolorach. Uwagę zwraca tort, przyozdobiony lukrowymi wózkami, zarówno koloru różowego, jak i niebieskiego.

Ani Edyta Pazura, ani też Cezary Pazura jak dotąd nie zdradzili płci swojego przyszłego potomka. Ale fani, patrząc na te zdjęcia z baby shower, już nie mają wątpliwości.

Czy ta znaczna ilość niebieskiego koloru coś sugeruje?

Będzie chłopczyk?

Wśród komentarzy pojawiły się również i takie, sugerujące, że na świat przyjdą bliźniaki.

Bliźniaki? Gratulacje. Cudownie pani wygląda.

Jeżeli bliźniaki to wielkie szczęście. Wiem z doświadczenia.

Czy to oznacza ze będą bliźniaki?

Ciekawa jestem, czy różowy i niebieski kolor oznacza, że będą bliźniaki, czy po prostu nie chce pani zdradzić płci dziecka.

Edyta i Cezary Pazurowie mają już dwójkę dzieci: syna Antoniego i córkę Amelię. Jak myślicie, tym razem ich rodzina powiększy się o chłopca, czy dziewczynkę?

AG

Więcej o:
Komentarze (25)
Bajkowe baby shower Edyty Pazury, a na nim Anna Lewandowska. Kolor dekoracji zdradza płeć dziecka? Fani nie mają wątpliwości
Zaloguj się
 • Gość: ja

  Oceniono 24 razy 24

  Co jak co,ale kogo obchodzi impreza żony Pazury?Już nawet sam Pazura nie wzbudza zainteresowania a co dopiero jego żona znana z niczego

 • wawiak57

  Oceniono 25 razy 21

  baby shower - nie ma już polskich określeń.Później debilki robią selfie, są piękne, a nie przypominają kupy. Utwierdzacie przeciętne kobiety w głupocie. Nie ma kogo puknąć, same kretynki.

 • Gość: Qq

  Oceniono 18 razy 16

  Zorganizowała prysznic dla dziecka i zaprosiła na to ludzi? Naprawdę pieniądze nie są dla wszystkich wskazane. Niektórzy z ich powodu stają się kompletnymi idiotami.

 • timbwolf3

  Oceniono 11 razy 11

  No tak, Robert nie zarobił ekstra bańki za 30 goli, nie ma nowego biznesu, więc jest czas na bejbi szałer. Co za nobilitacja dla pp Pazurów i milionów fanów Edyty

 • jestem_synem_roma

  Oceniono 10 razy 10

  Czy skoro pan Cezary jak tak wielkim publicznym obrońcą i fanem Radia Maryja to dziecko zostanie ochrzczone przez Ojca Rydzyka?

 • Gość: Gość

  Oceniono 12 razy 8

  Gratuluję, ale ciekawi mnie coś innego...czy pani Edyta Pazura poznaje siebie w lustrze??? Jej rysy twarzy są nie do poznania, gdyby nie napisali, że to ona, to nigdy bym jej nie rozpoznała.

 • stanislaw.sk

  Oceniono 6 razy 6

  ...a może pokażcie filmik z Edyta shower?

 • Gość: J.

  Oceniono 6 razy 6

  Gdzie ta p. Lewandowska??? Nie widzę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX