Adam Małysz komentuje nagą sesję Justyny Żyły w "Playboyu". "Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale...". Czyżby?

Wciąż nie milkną echa głośnej nagiej sesji zdjęciowej w "Playboyu" Justyny Żyły. Do całej sprawy odniósł się właśnie Adam Małysz.

Justyna Żyła stara się maksymalnie wykorzystać swoje przysłowiowe 5 minut sławy. Wątpliwej sławy, ponieważ budowanej na medialnym rozstaniu z mężem. O żonie Piotra Żyły znowu zrobiło się głośno po tym, jak zaskoczyła wszystkich i wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". Justyna Żyła jest gwiazdą najnowszego, czerwcowego wydania magazynu. Do sieci trafiła właśnie jego gorąca okładka. Kobieta poszła na całość i odważnie pokazała swoje wdzięki. Możemy też już podziwiać jej seksowne fotografie zza kulis.

Całą sprawę skomentował Adam Małysz, który jest kuzynem Justyny Żyły i jednocześnie dyrektorem w Polskim Związku Narciarskim.

Nie będę się wypowiadał na ich temat ani wtrącał się, bo to ich sprawy osobiste. Piotrek jest reprezentantem Polski i moim kolegą, a Justyna jest moją kuzynką. Niech sami rozwiążą to, co jest między nimi. Nie miałem okazji obejrzeć tych zdjęć, ale to raczej sprawa osobista Justyny i nie chcę się wypowiadać, czy to dobrze czy źle - powiedział Adam Małysz w rozmowie z "Super Expressem".

Justyna Żyła na swoich nagich zdjęciach mogła zarobić nawet 40 tysięcy złotych! My wciąż czekamy na komentarz samego głównego zainteresowanego, czyli Piotra Żyły. Jak myślicie, odniesie się jakoś do nagiej sesji swojej żony?

AG

Więcej o:
Komentarze (223)
Justyna Żyła, żona Piotra Żyły, rozebrała się dla "Playboya". Adam Małysz skomentował jej nagą sesje zdjęciową
Zaloguj się
 • maaac

  Oceniono 125 razy 119

  Cóż - a co miał powiedzieć? To co powiedział było najlepsze z tego co mógł powiedzieć.

 • Gość: A

  Oceniono 124 razy 88

  Piotrek robi bardzo dobrze, że milczy. Nie ma co podsycać sensacji. Jego milczenie w tej sprawie pokazuje, że jednak ma klasę.

 • mer-llink

  Oceniono 88 razy 68

  To Co powiedział pan Małysz jest o wiele klas lepsze of tego, co można zobaczyć w Playboyu...

 • Anna Hojka

  Oceniono 77 razy 49

  Zona ZYLY chce wzbudzic w mezu zazdrosc.Uwazam ze nid tedy droga psuje tylko reputacje sobie i dzieciom.KOBIETO opanuj sie miej troche godnosci.

 • bigmaciek

  Oceniono 62 razy 46

  Żenada. Najlepiej w tej sytuacji jest milczeć. Piotrek, tak trzymać!

 • Gość: ANA

  Oceniono 35 razy 31

  a co ma powiedziec adam dla niego trudna sytuacja ona kuzynka on byly maz justyny i bliski kolega adama -bardzo trudna sytuacja---

 • glon4

  Oceniono 35 razy 29

  Trochę się dziewczyna pogubiła , ale najgorsze iż nie ma ona przy sobie życzliwych ludzi , którzy by jej pomogli , poprowadzili , podpowiedzieli. Wszyscy chcą od razu oskarżać - sądzić.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 27 razy 19

  Zabawa klockami LEGO w "Dłubaju" też się modelkom opłacała.
  I gdyby nie przypadek, nikt by się nie dowiedział.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX