Wiemy, ile Justyna Żyła dostała za rozbieraną sesję w "Playboyu". Ta kwota robi wrażenie!

Justyna Żyła zaskoczyła wszystkich i wzięła udział w rozbieranej sesji dla "Playboya". Ile na tym zarobiła? Oj, niemało!

Justyna Żyła jest gwiazdą najnowszego, czerwcowego wydania magazynu "Playboy". Do sieci trafiła właśnie gorąca okładka z żoną Piotra Żyły. Kobieta poszła na całość i odważnie pokazała swoje wdzięki. Możemy też już podziwiać jej seksowne fotografie zza kulis.

Portal "Super Express" informuje, że na nagich zdjęciach Justyna Żyła mogła zarobić nawet 40 tysięcy złotych! Okazuje się też, że żona polskiego skoczka już w zeszłym roku planowała wziąć udział w takiej odważnej sesji zdjęciowej w "Playboyu".

Miałam taki pomysł, żeby zrobić mu prezent na 30. urodziny, ale skończyło się tylko na tym, że Zenek Martyniuk mu zaśpiewał - wyznała.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Wielu komentujących sugeruje, że za tą sesją stoi "desperacja". A jak ze swojej decyzji tłumaczy się sama zainteresowana?

Zawsze znajdą się tacy, co będą komentować moją decyzję albo mówić, że matce nie wypada się rozbierać przed obiektywem. Dla mnie to jest piękna pamiątka i prezent na trzydzieste urodziny - mówiła Żyła w rozmowie z "Party".

AG