Agata Duda kolejny raz zachwyciła stylem. Ta oryginalna garsonka to strzał w dziesiątkę!

Andrzej Duda i jego małżonka, Agata Duda, spotkali się w czwartek z prezydentem Czech. Prezydentowa postawiła na oryginalną garsonkę. To był strzał w dziesiątkę!

Agata Duda od pewnego czasu zachwyca swoimi stylizacjami. Nie inaczej było tym razem, kiedy u boku męża, prezydenta Andrzeja Dudy, w czwartkowe południe powitała prezydenta Czech Milosa Zemana i jego małżonkę.

Duda miała na sobie garsonkę z jedwabnego żakardu w kolorze szampańskim, ozdobioną złotą nitką. Szczególną uwagę zwracają jej oryginalne rękawy.

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA <<<

Ten model pochodzi z pierwszej linii Doroty Goldpoint i był prezentowany na pokazie Fashion TV w lutym 2018 roku. Musimy przyznać, że Agata Duda wygląda w nim zdecydowanie lepiej niż modelka!

 

Pani Prezydentowej spodobał się głównie oryginalny fason żakietu, do którego dobrała trapezową spódnicę, srebrną kopertówkę oraz złote kolczyki w kształcie trójkątów. Całość tworzyła eleganckie i nowoczesne połączenie.

Co ciekawe, jest to kolejna stylizacja Agaty Dudy od Doroty Goldpoint.

A Wam jak się podoba styl prezydentowej?

Wizyta Milosza Zemana w Warszawie

Warszawa jest dla Milosza Zemana drugim, po Bratysławie, miejscem oficjalnej wizyty od czasu uzyskania reelekcji na urząd prezydenta Czech. W ocenie Szefa Gabinetu Prezydenta, Krzysztofa Szczerskiego, to bardzo znaczące, bo pokazuje wolę kontynuowania i pogłębiania partnerstwa między Polską a Czechami. W planie czeskiego prezydenta są również rozmowy z premierem Mateuszem Morawieckim oraz marszałkami Sejmu i Senatu. Milosz Zeman ma też złożyć kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza i Pomniku Ofiar Tragedii Smoleńskiej.

OG

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 

Stylizacje Rozenek, które zwróciły naszą uwagę. Niektóre są BARDZO drogie