Eurowizja 2018. Gromee wejdzie do finału? Bukmacherzy bezlitośni dla Polski

W czwartek w drugim półfinale Polska stanie do walki o przejście do finału Eurowizji 2018 . Czy mamy szanse przejść dalej? Niestety, prognozy nie są dla nas zbyt optymistyczne.

W tym roku Polacy zadecydowali, że nasz kraj podczas 63. Konkurs Piosenki Eurowizji w Lizbonie reprezentować będą Gromee i Lukas Meijer z piosenką "Light Me Up". Polska pojawi się w drugim półfinale i stanie do walki o miejsce w finale w czwartek, 10 maja. Czy mamy szanse na wygraną?

Marne szanse

Zdaniem bukmacherów Polacy nie mają szans nawet na wysoką pozycję, a co dopiero mówić o 1. miejscu. Na stronie eurovisionworld.com udostępniono zestawienie, w którym oceniono, jakie kraje mają największe prawdopodobieństwo wygrać. Gromee i Lukas Meijer znaleźli się na 26. pozycji. Co gorsza, specjaliści stwierdzili nawet, że reprezentant Polski w ogóle nie dostanie się do finału konkursu! A największe szanse na zwycięstwo w konkursie mają Cypr, Norwegia i Izrael.

Eurowizja 2018Eurowizja 2018 Screen ze strony eurovisionworld.com

Co na to Gromee?

W rozmowie z reporterem Plotka, który jest na miejscu w Lizbonie, Gromee przyznał, że bardzo chciałby przejść dalej i ma nadzieję, że tak jak i w przeszłości i w tym roku notowania bukmacherów się nie sprawdzą. 

Bardzo chciałbym przejść do finału - powiedział. - Wiem, że te bukmacherskie notowania często się nie sprawdzają, więc nie myślę o tym. Chciałbym, żeby nasz team wypadł super - dodał

Cała rozmowa w załączonym do artykułu wideo.

Eurowizja 2018

Polska pojawi się w półfinale już dziś, 10 maja. Na scenie zaprezentuje się 18 artystów, z których przejdzie 10. Gromee i Lukas Meijer wystąpią jako 11. w kolejce. Koncert rozpocznie się o godzinie 21.00 na antenie TVP1.

Oto kolejność, w jakiej wystąpią uczestnicy drugiego półfinału:

Eurowizja 2018Eurowizja 2018 Screen ze strony eurovisionworld.com

Jak oceniacie ich szanse?

AW

_____________________

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o: