Natalka z "M jak miłość" wzięła udział w NAGIEJ sesji. W serialu grała grzeczną dziewczynę, ale na Instagramie pokazuje nieznane oblicze

Marcjanna Lelek postanowiła pokazać swoje niecodzienne, odważne oblicze. Aktorka w takim seksownym wydaniu od razu przypadła do gustu fanom.

Marcjanna Lelek na co dzień słodko uśmiecha się do nas z ekranów telewizorów. Od 2000 roku grała w serialu "M jak miłość" grzeczną i skromną Natalkę. Jej wątek został jednak wstrzymany w listopadzie 2017 roku i nie wiadomo, co będzie z nim dalej.

Młoda aktorka zapragnęła pochwalić się nowym, odważnym obliczem. Na Instagramie podzieliła się efektami artystycznej sesji zdjęciowej, do której pozowała topless. Pomalowana jedynie była srebrną farbą.

ZOBACZ ODWAŻNE ZDJĘCIA AKTORKI<<<

Fani nie kryli się ze swoimi zachwytami. Ich wyraz dali w pochlebnych komentarzach pod zdjęciami.

Wow! Za***iste, też takie chce.

Szacun za artyzm i odwagę! Pewnie długo trwa przygotowanie się do takiej sesji. Piękna!

Mega fotka, chcemy więcej.

Wow! Genialne.

To jednak nie pierwszy raz, kiedy Marcjanna Lelek bierze udział w odważnej sesji zdjęciowej, do której pozuje półnago. TUTAJ możecie zobaczyć jej wcześniejsze seksowne fotografie. A Wam jak się podoba Marcjanna Lelek w takim niecodziennym, śmiałym wydaniu? Wolicie ją w wersji bardziej drapieżnej czy jednak skromnej bohaterki serialu "M jak miłość"?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.