Kazadi zastąpiła Mołek w "Dzień dobry TVN". Jak jej poszło? Zdania widzów są podzielone

W weekendowym wydaniu "Dzień dobry TVN" u boku Marcina Mellera pojawiła się Patricia Kazadi. To jej debiut w tego typu programie. Jak jej poszło? Zdania widzów są podzielone.

Pod koniec kwietnia Magda Mołek poinformowała fanów, że chwilowo żegna się z "Dzień dobry TVN". Początkowo mówiło się, że dziennikarkę na czas urlopu macierzyńskiego ma zastąpić Agnieszka Woźniak-Starak (której prowadzenie nie spotkało się z dużą aprobatą widzów), jednak okazało się to niemożliwe ze względu na odbywające się teraz nagrania do najnowszej edycji "Azji Express". Dwa tygodnie temu u boku Marcina Mellera stanął Piotr Kraśko, a dzisiaj dziennikarz doczekał się jeszcze innego współprowadzącego. W weekendowym wydaniu Magdę Mołek zastąpiła Patricia Kazadi.

Jestem podekscytowana, ale bardzo denerwuje się, to mój pierwszy poranny program, więc fajne wyzwanie, trzymajcie za mnie kciuki. Oglądajcie nas w ten weekend, mamy mnóstwo wspaniałych gości - powiedziała Kazadi na Instastory.

Po komentarzach na Facebooku widać, że zdania na temat jej debiutu w "DD TVN" są podzielone.

Do Eska TV czy reklamy lakierów do paznokci super, ale do "DD TVN" totalnie nie.

Z całym szacunkiem do Pani Patrycji, ale ona nie jest stworzona do śniadaniówki. Już bardziej bym widziała Panią Ulę Chincz lub Dorotę Gardias. Pani Patrycja jest świetna do wieczornych programów rozrywkowych... - pisali.

To jej pierwszy odcinek, czego Wy oczekujecie? To normalne, że się stresuje. Niech rzuci kamieniem ten, kto nie stresował by się w takiej sytuacji. Ja trzymam kciuki za Pati - bronili jej inni.

A jednak pan Miszczak liczy się z głosem suwerena, posłuchał ludu i pięknej Szulim już nie ma. Brawo! Patrycja jest mega, więc będzie dobrze - żartowali.

Czy to stała zmiana? Nic nie zostało oficjalnie potwierdzone, ale wpis na Instagramie Marcina Mellera może to sugerować.

Nieładnie tak paluszkiem pokazywać, ale przynajmniej jest jasne, kto w "Dzień dobry TVN" zastępuje Magdę. Witaj Trish!

 

Dodatkowo zdjęcie Kazadi zostało dodane na stronie dziendobry.tvn.pl do zakładki "O nas" obok innych prowadzących programu. 

Patrizia Kazadi na stronie 'Dzień dobry TVN'Patrizia Kazadi na stronie 'Dzień dobry TVN' Screen z dziendobry.tvn.pl

Czy to stałe zastępstwo? Przekonamy się niebawem.

OG