Klara skończyła roczek. Z tej okazji Lewandowska przygotowała oryginalny prezent. Zapowiadała to już wcześniej

W piątek 4 maja Klara Lewandowska skończyła roczek. Z tej okazji jej mama wystartowała z nowym biznesem, długo wyczekiwanym Baby by Ann.

W piątek Klara Lewandowska świętowała pierwsze urodziny. Z tej okazji Anna i Robert przygotowali jej prawdziwie bajeczną imprezę, na której była obecna najbliższa rodzina i przyjaciele. Dumna mama poświęciła też córce długi wpis na blogu, w którym opisała, za co jest wdzięczna małej Klarze i co dziewczynka zmieniła w życiu jej i Lewego.

Trenerka pochwaliła się też wyjątkowym prezentem, jaki podarowała Klarze babcia, Maria Stachurska. Jest to ikona przedstawiająca świętą Klarę.

A co podarowała jej mama? Lewandowska już wcześniej zapowiadała, że z okazji roczku córki przygotowuje niespodziankę. I tak się stało - 4 maja wystartował jej nowy projekt, Baby by Ann.

Mamy dla Mam! Dziś oficjalnie chcemy się z Tobą przywitać! Baby by Ann zaczyna swoje życie :) - czytamy na Instagramie.

Trenerka długo nie potwierdzała, czego będzie dotyczył biznes, a fani spekulowali, że będzie to linia produktów spożywczych dla dzieci. Teraz wszystko jest jasne - Baby by Ann jest platformą skierowaną do mam, która z jednej strony ma być serwisem informacyjnym z poradami i recenzjami, a z drugiej - sklepem internetowym z wysokiej jakości produktami dla dzieci, zabawkami i innymi gadżetami. Lewandowska stworzyła markę ze swoją przyjaciółką i wspólniczką, Ewą Puchowską.

Na pomysł stworzenia Baby by Ann wpadłyśmy z Ewą pod koniec 2017 roku. Powodem było to, że na rynku brakowało miejsca, w którym można było znaleźć konsekwentnie wyselekcjonowane marki i kupić bardzo jakościowe produkty, przede wszystkim przetestowane przez mamy. My pokazujemy wyłącznie to, co przetestowałyśmy, sprawdziłyśmy i polecamy. Nie znajdzie się tutaj przypadkowych produktów - powiedziała Lewandowska w rozmowie z "Business Insider". 

W projekt zaangażowana jest też Agnieszka Wesołowska, żona Kuby Wesołowskiego, która została redaktor naczelną części blogowej.

Moi Drodzy! Dziś ruszył portal Baby by Ann, którego mam przyjemność współtworzyć jako Redaktor Naczelna jego bloga. To zwieńczenie kilku miesięcy ciężkiej pracy ze wspaniałym zespołem ludzi totalnie oddanych nowemu projektowi @annalewandowskahpba i @ewapuchowska. Dziewczyny, dziękuję za zaufanie! Baby by Ann tworzą także ludzie, których znajdziecie w naszych artykułach oraz ci, którzy przez ostatnich kilka tygodni, dniami i nocami dopieszczali naszą stronę. To moje drugie internetowe dziecko, któremu oddałam się bez reszty przez ostatnich kilka miesięcy. Mam nadzieję, że będziecie do nas zaglądać - napisała na Instagramie.

Baby by Ann to już kolejny projekt z portfolio Lewandowskiej. Trenerka jest właścicielką firmy Foods by Ann (gdzie sprzedaje kilogram ziemniaków za 238 zł), Healthy Plan by Ann z akcesoriami kuchennymi czy Diet by Ann (plany diet i treningów). Oprócz tego organizuje obozy Camp by Ann, które wyprzedają się w kilkanaście minut, a na początku marca otworzyła klinikę treningowo-dietetyczną. Czy Baby by Ann będzie kolejnym sukcesem? Niedługo się przekonamy.

OG

Więcej o: