Tak będzie wyglądał występ Polski na Eurowizji 2018. Nie obyło się też bez nieprzyjemności

Eurowizja 2018. Gromee i Lukas Meijer, którzy będą reprezentować nasz kraj na tegorocznym konkursie, są już po pierwszej próbie. Niestety, w trakcie podróży samolotem ich bagaż został zagubiony.

W tym roku na Eurowizji Polskę reprezentować będą Gromee i Lukas Meijer z utworem "Light me up". Mimo, że do konkursu pozostało jeszcze kilka dni wszyscy artyści są już na miejscu w Lizbonie i przygotowują się do swoim popisowych występów. Gromee i Meijer są już po pierwszej oficjalnej próbie, na której niestety nie wystąpili w swoich scenicznych strojach, które przygotowywali od kilku miesięcy. 

Wszystko to za sprawą zagubionego podczas podróży bagażu. Walizka Lukasa Meijera zaginęła podczas lotu do Lizbony. Nie wiadomo jeszcze czy artysta odzyska bagaże. Przedstawiciele linii lotniczych, którymi podróżowała polska delegacja (Tap Portugal) nie wiedzą, gdzie obecnie znajdują się ich rzeczy.

Lukas Meijer, który wraz z Gromee’em reprezentuje w tym roku Polskę na Eurowizji, stracił swój bagaż. Jego walizki zostały zagubione podczas podróży wokalisty liniami Tap Portugal ze Sztokholmu do Lizbony. Bagaż zawierał nie tylko ubrania, ale również biżuterię, leki i kostiumy sceniczne. Nie wiadomo kiedy artysta odzyska bagaże. Przedstawiciele Tap Portugal nie wiedzą, gdzie obecnie znajduje się bagaż. Bagaż straciła również Mahan Moin, która miała wystąpić na scenie i zaśpiewać chórki - napisał Mateusz Grzesiński, szef polskiej delegacji na Eurowizję.

 

Jak myślicie, sytuacja ta przeszkodzi reprezentantom Polski w drodze do zwycięstwa?

MM

Więcej o:
Komentarze (33)
Eurowizja 2018. Gromee już po pierwszej próbie w Lizbonie. Nie obyło się też bez nieprzyjemności
Zaloguj się
 • Gość: Max

  Oceniono 17 razy 11

  Czytam te komentarze i wierzyć mi się nie chce, ile w Polakach zawiści i nienawiści do reprezentantów, których sami wybrali na preselekcjach. Żenada. I potem się dziwicie, dlaczego jesteśmy na świecie postrzegani jako maruderzy i ludzie, nieumiejący wspierać swoich. Lukas to bardzo pozytywna osoba, z radością reprezentująca nasz kraj, a Gromee to wspaniały i sympatyczny człowiek, który przecież jest Polakiem. Tak jak Kasia Moś powiedziała po preselekcjach w tym roku - świat jest otwarty. Trochę więcej pokory, a korona Wam z głowy nie spadnie

 • Gość: Gizme

  Oceniono 19 razy 9

  a ja wiem że to nie będzie miało wpływu , domyślam się że nowe ciuchy lecą już ze Szwecji i tyle. A jak było widać na próbie , będziemy mogli być dumni po koncercie ! Cudowne wykonanie , scena , pirotechnika a ubiory dowiemy się dopiero z transmisji .

 • Gość: Av

  Oceniono 6 razy 4

  Jak Avicii !!!

 • Gość: Ewa

  Oceniono 9 razy 3

  Super lucas codownie spiewa najlepszy pirwsza super piosenka na eurowizji w wykonaniu Polski powonni wygrac zasluguja

 • Gość: kasandra

  Oceniono 12 razy 2

  ale szambo gdzie nasi artysci. czyzby juz nas nie bylo .

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy 2

  Pan delegat Grzesiński niech nad polskim popracuje, bo takie babole wali, że oczy krwawią.

 • Gość: Lord

  Oceniono 3 razy 1

  Boże jak wy marudzicie, gorzej niż moja 7 letnia siostra której zabrano zabawke..
  Piosenka jest fajna, pozytywna. Ludziom się podoba tylko jak zwykle zebrało się pare cebulakow i narzeka.

 • Gość: fr

  Oceniono 3 razy 1

  Cudowni, wspaniale , duma, Polska, Europa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX