Okupnik nie pokazuje swoich dzieci. Zrobił to za nią... Gortat! Cały wpis jest piękny. A to jedno zdanie szczególnie

Marcin Gortat na swoim Instagramie pokazał zdjęcie z dziećmi Tatiany Okupnik. Maluchy są przesłodkie! Za serce chwyta nie tylko fotografia, ale także jej opis.

Tatiana Okupnik należy do gwiazd, które pilnie chronią swojego życia prywatnego. Popularna wokalistka nie pochwaliła się nawet, że jest w drugiej ciąży. Jej obserwatorów pewnie zaskoczył post z minionego weekendu, kiedy to Okupnik opublikowała zdjęcie małych stóp i poinformowała, że urodziła syna. Więcej informacji TUTAJ.

Nie ma co więc liczyć na to, że Okupnik pokaże publicznie swoje dzieci. Zrobił to za nią jej przyjaciel, Marcin Gortat. I choć nie widzimy ich twarzy, możemy zauważyć, że Matylda to już duża dziewczynka! Zdjęcie jest naprawdę przepiękne, ale za serce chwyta także jego opis.

- Niesamowite uczucie trzymać to maleństwo na rękach, wiedząc, że jest cząstką tych ananasków @tatianaokupnik i @miciel7! Zazdroszczę jednego i drugiego dziecka. Mama ma teraz dużo obowiązków, za co należy się jej duży #respect. Cieszę się także, że jedne z najbliższych mi osób nie mają potrzeby mówienia o wszystkim,
co się u nich dzieje publicznie. Nie robią sobie fame'u, sprzedając prywatność, co bardzo szanuję. Brawo Wam i wszystkim tym, którzy udowadniają, że bycie osobą publiczną nie musi wiązać się ze świeceniem wszędzie twarzami swoich dzieci i zapewniania o miłości na łamach kolorowych gazet czy w telewizji. Dla jasności internetowych debili to jest zdjęcie pamiątkowe - napisał. 

ZOBACZ ZDJĘCIE >>>>> 

Nas szczególnie Gortat rozłożył nazwaniem przyjaciół "ananaskami". :) Okupnik chyba nie ma nic przeciwko, że sportowiec pokazał takie zdjęcie, bo sama je zrepostowała i napisała:

- Wujo @mgortat13, już wiem dlaczego sezon Ci się skończył... To jutro, o której wpadasz na buju buju M. i uśpienie T.? :) 

Widać, że łączy ich naprawdę wielka przyjaźń. I patrzy się na to super! 

Tatianie Okupnik jeszcze raz gratulujemy! 

JT