Żenujący wywiad Tyszki w "DD TVN". Kraśko nie wiedział, co powiedzieć, a Rusin? "Jesteś złośliwy, nie chciałabym przyjść do tego programu"

Marcin Tyszka miał zachęcić w "Dzień Dobry TVN", by do nowej edycji "Top Model" zgłaszały się osoby powyżej 30 roku życia. Efekt jego wypowiedzi może być jednak odwrotny. Sądząc po minach prowadzących, byli nieco zażenowani.

"Top Model" już jesienią wróci do ramówki TVN. Marcin Tyszka, który ponownie zasiądzie w fotelu jurora, pojawił się w "Dzień Dobry TVN", gdzie mówił o nowym regulaminie show. Produkcja zniosła górną granicę wieku uczestników, która wcześniej wynosiła 30 lat. Znany fotograf zapewniał jednak, że starsi uczestnicy nie będą mieli taryfy ulgowej. Wręcz przeciwnie - muszą wyglądać jeszcze lepiej niż osoby młodsze.

Bardzo chętnie "łykniemy" do programu kogoś, kto jest troszkę starszy, ale nadal musi być niesamowity. Także im jesteś starszy, tym musisz lepiej wyglądać.

Mówię wszystkim, żeby zadali sobie takie proste i bardzo ważne pytanie: czy wyglądam bardziej obłędnie niż Dawid Woliński.

Piotr Kraśko wyglądał na zbitego z tropu:

Kinga Rusin, Piotr KraśkoKinga Rusin, Piotr Kraśko DD TVN

Zamarłem. To jest trudne pytanie - stwierdził prezenter.

Ale kobiety też? Jak na to odpowiedzieć w ogóle - zastanawiała się Rusin, śmiejąc się przy tym nerwowo.

Tyszka bez poczucia żenady kontynuował temat.

Jeśli chodzi o kobiety, to wystarczy spojrzeć na nasze jurorki, które nie mają już 20 lat, ale wyglądają fantastycznie.

Marcin, jaki Ty jesteś złośliwy! Ja bym nie chciała przyjść do tego programu, jakbyś Ty miał mnie oceniać.

Oglądaliście? Uważacie, że komentarze Tyszki były na miejscu?

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.