Brigitte Macron bardzo szczerze o Melanii Trump: Jest więźniem Białego Domu. Ten wywiad to niezła szpila dla Trumpa

Brigitte Macron przyznała, że ma dobre relacje z Melanią Trump. Przy okazji też wyznała, że Pierwsza Dama Stanów Zjednoczonych ma niełatwe życie w Białym Domu.

Melania Trump największą karierę zrobiła jako modelka. Pracę w modelingu rozpoczęła jako nastolatka, w wieku 16 lat. Ma na swoim koncie również odważne, rozbierane sesje. W 2005 roku wyszła za mąż za starszego o 24 lata Donalda Trumpa. 12 lat później Melania Trump stanęła przed zupełnie nowym wyzwaniem, zostając Pierwszą Damą Stanów Zjednoczonych. A ta rola zdecydowanie nie należy do najłatwiejszych.

Brigitte Macron, która sama rok temu została Pierwszą Damą Republiki Francuskiej, w niedawnym wywiadzie dla francuskiego dziennika "Le Monde" opowiedziała o swoich dobrych relacjach z Melanią Trump. Przy okazji wyznała też, że żona prezydenta Stanów Zjednoczonych nie najlepiej odnajduje się w Białym Domu i w życiu, jakie musi w nim wieść:

Melania jest naprawdę zabawna. Mamy to samo poczucie humoru. Dużo się razem śmiałyśmy. Jest kimś, kto ma silną osobowość, ale pracuje ciężko, aby to ukryć. Jest więźniem Białego Domu. Nie może nawet otworzyć okna, nie może wyjść na zewnątrz. Jest znacznie bardziej skrępowana niż ja i ma więcej ograniczeń. Ja wychodzę codziennie na ulice Paryża - mówiła Macron w wywiadzie.

Zdaniem Brigitte Macron, Melania Trump jest osobą miłą, czarującą, inteligentną i bardzo otwartą, w dodatku łatwo ją rozśmieszyć, ale niestety zmuszona jest to ukrywać i hamować się.

Jak Wy oceniacie Melanię Trump jako Pierwszą Damę Stanów Zjednoczonych? Waszym zdaniem dobrze odnajduje się w tej niełatwej roli?

Dr Gojdź porównuje urodę Agaty Dudy i Melanii Trump. "Melania jest typową amerykańską pięknością, natomiast nasza prezydentowa...". Tego się po nim nie spodziewaliśmy!

AG

Więcej o:
Komentarze (54)
Brigitte Macron w wywiadzie dla "Le Monde" bardzo szczerze o Melanii Trump: Jest więźniem Białego Domu. Ten wywiad to niezła szpila dla Trumpa
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 52 razy 42

  "Brigitte Macron ostro o Melanii Trump"
  Przykład fałszywego tytułu zupełnie niezgodnego z treścią, który ma jedynie zwiększyć klikalność.
  Jak już, o ostro o Trumpie i obecnym Białym Domu, a o Melanii bardzo cieplo.
  Żenujący poziom, żenujące zagrywki.
  Wiem, że to tylko plotkarskie stronki, ale porządne pismo stara się, żeby całość trzymała poziom, a tu blisko dna jest.

 • isiah.thomas

  Oceniono 23 razy 23

  Noooooooooooooooooo rzeczywiście, taka szpila, że w USA nie mają innego wyjścia, jak tylko zrezygnować z urzędu Prezydenta.

 • 1group

  Oceniono 24 razy 12

  Z życia "wyższych sfer". Po wizycie,publicznie naplotkować o zapraszających.Francja elegancja?.:)

 • Kamil Adamczyk

  Oceniono 15 razy 11

  Jakby się zamienili żonami to wiekowo by pasowali do siebie.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 17 razy 11

  "Zdaniem Brigitte Macron, Melania Trump jest osobą miłą, czarującą, inteligentną i bardzo otwartą, w dodatku łatwo ją rozśmieszyć, ale niestety zmuszona jest to ukrywać i hamować się."

  No to może na drugą kadencję niech Melę wybiorą zamiast orang(e)utana...

 • rikol

  Oceniono 7 razy 5

  Z tego co mi wiadomo, Melania ma prawo się rozwieść, jeśli taka jest jej wola. Jak dotąd nie skorzystała z tej możliwości. najwyraźniej bycie żoną Trumpa nie jest aż tak straszne, jak próbujecie wszystkim wmówić.

 • Gość: Dzidek

  Oceniono 11 razy 5

  A jak bylo z H.Clinton.i Billem Clinton tez sie tzymali za rece ale tylko dla opini publicznej.A w wolnych chwilach trzymal Monike L.

 • Gość: Patryota

  Oceniono 3 razy 3

  Heh, nie lubicie Trumpa i wam on wbija w szpile w wasze dupska redakcjo plotka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX