Jessica Mercedes spotkała się z Jennifer Lopez. Zachowanie gwiazdy zaskoczyło nawet ją. Brawo, Jen!

Jessica Mercedes miała to szczęście, żeby pojawić się na premierze kolekcji kosmetyków J.Lo x Inglot. Relacją z tego wydarzenia pochwaliła się na Instagramie.

Jennifer Lopez została twarzą polskiej marki Inglot. Premiera jej limitowanej linii kosmetyków J.Lo x Inglot odbyła się w Las Vegas, a wśród zaproszonych osób znalazła się m.in. Jessica Mercedes. Blogerka nie kryła podekscytowania i na swoim Instagramie pochwaliła się zdjęciami z gwiazdą. Ci, którzy wierzyli w plotki, że Lopez zachowuje się jak rasowa diva, mogą się zdziwić. 

- Jedna z najmilszych gwiazd, które poznałam! Poświęciła chwilę dla każdego, kto chciał z nią porozmawiać. P.S. Tak, byłam jej fanką jak miałam 8 lat - napisała Jessica. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

J.Lo x Inglot

Już od dziś można kupować kosmetyki Inglota sygnowane nazwiskiem latynoskiej gwiazdy. Wśród 70 nowych produktów są maskary, pomadki, róże do policzków, cienie do powiek i bronzery. Wokalistka ściśle współpracowała z marką przy wyborze odcieni, opakowań i nazw kosmetyków.

- Limitowana kolekcja, którą stworzyłam wspólnie z marką INGLOT jest pełna moich must-have makijażowych w ulubionych kolorach. Mamy tutaj wszystko - od maskary, przez pomadki, róże do policzków, rzęsy, aż po cienie do powiek i oczywiście bronzery - mówi Lopez.

Produkty z linii J.Lo x Inglot są dostępne we wszystkich punktach sprzedaży Inglota, a także online na inglot.pl oraz na stronie jenniferlopezinglot.com.  

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.