Księżna Kate i książę William dostali na urodziny syna wyjątkowy prezent od władz Warszawy. "Dokładnie 9 miesięcy temu..."

W poniedziałek na świat przyszło 3. dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Z tej okazji para dostała wyjątkowy prezent od władz miasta Warszawy. Sami zobaczcie, co to jest.

W poniedziałek księżna Kate urodziła swoje 3. dziecko. Tym razem w rodzinie królewskiej pojawił się syn. Radosną nowinę przekazał sam Pałac Kensington za pośrednictwem Twittera.

Również władze Warszawy postanowiły uczcić to wyjątkowe wydarzenie. Na swoim oficjalnym profilu na Twitterze złożyły gratulacje parze królewskiej i opublikowały informację o prezencie, który wysłali parze królewskiej z okazji narodzin ich 3. dziecka. Jest to pamiątkowe body, ozdobione symbolami Warszawy. Przy okazji zasugerowali, że kiedy kolejne "royal baby" zostało poczęte, para królewska przebywała akurat w Polsce.

Gratulujemy nowego dziecka w Rodzinie Królewskiej. Przypominamy, że dokładnie 9 miesięcy temu Książę William i Księżna Kate odwiedzali Warszawę. Pewnie teraz szczęśliwym rodzicom przydałoby się nasze pamiątkowe body. No to wysyłamy - czytamy komunikat na Twitterze.

Para królewska w Polsce

Księżna Kate i książę William byli w Polsce przez 2 dni w lipcu 2017 roku. Zaraz po tym, gdy pojawiła się oficjalna informacja, że para królewska spodziewa się swojego kolejnego dziecka, zaczęły się spekulacje, że potomek został poczęty właśnie w Polsce. TUTAJ możecie przeczytać więcej na ten temat.

AG