Klaudia Kulawik z 'Mam Talent!' pochwaliła się nowym sukcesem. Zobaczcie, jak dziś wygląda

Klaudię Kulawik poznaliśmy kilka lat temu w programie "Mam Talent!", gdzie doszła do finału i zajęła drugie miejsce. Teraz nagrała swój pierwszy singiel.

Klaudia Kulawik pojawiła się we wrześniu ubiegłego roku w studiu "DD TVN", gdzie wyznała, że jej kariera po programie znacznie się rozwinęła. Dziewczyna skończyła szkołę muzyczną i zaczęła studia w Londynie

Teraz ponownie pojawiła się w "DD TVN". Zdradziła, że studiuje na BIMM, czyli The British and Irish Modern Music Institute w Londynie. Nauka dała jej tyle pewności, że wydała niedawno swój debiutancki singiel. Dwa tygodnie temu w sieci pojawił się utwór i teledysk do "Follow Me". Piosenka jest bardzo osobista i opowiada o miłości.

Klaudia Kulawik Klaudia Kulawik  TVN

Kulawik jest zadowolona z możliwości studiowania w innym kraju, w którym jest już od dwóch lat. Podoba jej się też, że może nawiązywać znajomości z ludźmi różnych narodowości. Jej koleżanki ze szkoły wypowiadają się o niej w samych superlatywach. Doceniają jej głos i urodę.

- Widziałam filmik z Klaudią w internecie. Była tam taka młoda. Strasznie się zawstydziła, kiedy jej powiedziałam, a przecież tak pięknie zaśpiewała - mówiła jedna z nich.

- Chodziłyśmy razem na zajęcia chóru. Ona jest piosenkarką, ale nie chciała się nikomu do tego przyznać. Chowała się gdzieś w kącie.

- Ona jest nadal singielką, a przecież podoba się tak wielu chłopakom! Myślę, że czeka na tego jedynego, więc ciągle jest dla nich szansa - dodała kolejna.

Klaudia przyznała, że wiele zawdzięcza rodzicom. Mama, która ma artystyczną duszę, bardzo ją wspierała i cieszyła się z sukcesu córki. Ojciec podchodził do tego bardziej racjonalnie i nieco obawiał się wyjazdu Klaudii do Londynu. 

- Moi rodzice stanęli na wysokości zadania i to dzięki nim się teraz tutaj znajduję - wyznała.

Klaudia Kulawik.Klaudia Kulawik. Kapif

Kulawik tworzy swoje piosenki, teksty, kompozycje i uczy się produkcji, bo tego wymagają od niej studia wokalne. Przyznaje, że chce, by jej twórczość ją określała, bo zmieniła się od czasu przygody w programie. Jest także zadowolona z dotychczasowych osiągnięć.

- Jestem dumna, że jestem tu gdzie jestem, i że to wszystko się udało. Wszystko się spełniło i mam nadzieję, że jeszcze jakieś ciekawe rzeczy czekają mnie w przyszłości - mówiła Kulawik.

Poniżej możecie przesłuchać utwór "Follow Me" i zobaczyć teledysk.

 

MT