O czym rozmawiali książę William i księżna Kate zaraz po wyjściu ze szpitala? Specjalista od czytania z ruchu warg już to wie

W poniedziałek na świat przyszło 3. dziecko księżnej Kate i księcia Williama. Portal "Mirror" poprosił o pomoc specjalistę, żeby rozszyfrować, o czym para rozmawiała tuż po wyjściu ze szpitala.

W poniedziałek księżna Kate urodziła swoje 3. dziecko. Tym razem w rodzinie królewskiej pojawił się syn. Radosną nowinę przekazał sam Pałac Kensington za pośrednictwem Twittera.

Księżna Kate jeszcze w poniedziałek opuściła szpital St. Mary w Paddington w Londynie. Wraz z dzieckiem udała się do Pałacu Kensington. Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia, podczas którego po raz pierwszy zaprezentowano 3. dziecko pary królewskiej, możecie zobaczyć TUTAJ.

Brytyjski portal "The Mirror" poprosił specjalistę od czytania z ruchu warg o rozszyfrowanie dialogu księżnej Kate i księcia Williama, który miał miejsce tuż po wyjściu pary królewskiej ze szpitala.

Książę William: Dasz radę?

Księżna Kate: Tak.

Książę William: Teraz tam (w tym momencie para królewska zwróciła się w lewą stronę, żeby pomachać fotoreporterom).

Księżna Kate: Teraz pomachamy tam (para królewska zwróciła się w prawą stronę).

Księżna Kate: Patrz, teraz tam. Trochę wieje, prawda? Będzie mu za zimno. Musimy już iść.

Książę William: Jasne.

Narodziny 3. royal baby

Trzeci potomek brytyjskiej pary królewskiej przyszedł na świat w poniedziałek, 23.04. Księżna Kate urodziła syna. Chłopiec jest zdrowy, waży 3,8 kilogramów. Z oficjalnego komunikatu dowiadujemy się także, że książę William był obecny podczas narodzin. Jej Królewska Wysokość i jej dziecko czuli się dobrze zaraz po porodzie. Księżna Kate urodziła w szpitalu Św. Marii w londyńskiej dzielnicy Paddington. Miejsce to znane jest jako porodówka brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę William zabrał dzieci do szpitala, gdzie Charlotte i George poznali swojego brata. TUTAJ możecie zobaczyć zdjęcia tych wyjątkowych chwil.

AG

Więcej o: