Książę William zabrał dzieci do szpitala. Charlotte i George poznali swojego brata

Charlotte i George powitali na świecie swojego brata. Wraz z księciem Williamem udali się do szpitala aby odwiedzić matkę i dziecko. To wideo jest przesłodkie.

Księżna Kate trafiła dziś rano do szpitala Św. Marii w Paddington w Londynie. Kilka godzin później Pałac Kensington poinformował, że Kate urodziła syna

Trzeci potomek brytyjskiej pary królewskiej jest zdrowy i waży 3,8 kilogramów. 

- Jej Królewska Wysokość Księżna Cambridge bezpiecznie urodziła syna. Dziecko waży 8lbs 7oz - czytamy w oświadczeniu Pałacu Kensington na Twitterze.

Książę William, który był obecny przy porodzie, nie zapomniał o pozostałej dwójce dzieci. Udał się do Pałacu Kensington, aby zabrać do szpitala Charlotte i George'a, żeby mogli zobaczyć swojego nowo narodzonego brata. Mała Charlotte radośnie machała do zgromadzonych pod budynkiem.

>>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

 

Książę wychodząc ze szpitala również chętnie witał się ze zgromadzonymi przed budynkiem osobami. 

Pałac Kensington na swoim Twitterze informuje również, że księżna Kate z dzieckiem, już dziś wieczorem opuszczą szpital.

Królewski poród

Księżna Kate urodziła w szpitalu Św. Marii w londyńskiej dzielnicy Paddington. Miejsce to znane jest jako porodówka brytyjskiej rodziny książęcej. Szpital zapewnił księżnej królewskie warunki

MT

Więcej o: