Justyna Żyła pisze, że od miesiąca nie widziała męża. Szuka go i podaje pilny powód

Justyna Żyła opublikowała na Instagramie wpis, z którego wynika, że jej dzieci od miesiąca nie widziały ojca. Ale na tym nie skończyła. Pod postem zamieściła jeszcze kilka emocjonalnych komentarzy.

Choć początkowo Justyna Żyła prosiła, żeby "uszanować jej prywatność", sama potem wielokrotnie uzewnętrzniała się na Instagramie. To właśnie tam ogłosiła rozstanie z mężem, twierdząc, że zostawił ją dla kochanki. Po kilku tygodniach ciszy znów zamieściła emocjonalny wpis, z którego wynika, że od miesiąca nie widziała Piotra Żyły.  

Mam nadzieję, że Piotrowi i jego partnerce to, co piszę, da do myślenia. Brudy pierze się w domu. Zawsze tak myślałam, ale są sytuacje, kiedy nie ma się kontaktu z najbliższą osobą (...). Od trzech dni czekamy pod męża blokiem z córką i synem - napisała.

W swoim poście Żyła wspomina też dość niejasno, że pilnie potrzebuje krwi AB(RH-), jednak nie mówi dla kogo. Z jej chaotycznej wypowiedzi wynika, że taką grupę ma właśnie Piotr Żyła. 

Justyna Żyła szuka mężaJustyna Żyła szuka męża Instagram.com/justynazyla/

Pourywane, nieskładne zdania i emocjonalny charakter wypowiedzi wywołały mało przychylne reakcje internautów.

Justyna Żyła o mężuJustyna Żyła o mężu Instagram.com/justynazyla/

W innych wpisach Żyły pojawiły się jeszcze takie emocjonalne zdania, jak: "tata, gdzie jesteś?" i "to już miesiąc". Szybko zostały jednak przez nią skasowane. Sportowiec nie odniósł się do sprawy. 

WJ