Nosowska kpi z mody na wielkie usta. "Pokażę wam, jak zrobić to samodzielnie". Fani zachwyceni: Mistrzyni!

Katarzyna Nosowska pokazała, jak w tani i bezinwazyjny sposób powiększyć usta. Jej ironiczne filmiki zostały docenione przez fanów.

Katarzyna Nosowska już wiele razy wrzucała na swój Instagram satyryczne filmiki, w których z ironią odnosi się do show-biznesu. Ostatnio parodiowała fit-blogerki, a teraz wyśmiała zwolenniczki nadmiernego powiększania ust. W serii filmików pokazała, jak zrobić to w tani i bezbolesny sposób.

Nie każda z nas ma bardo dużo pieniędzy, aby odmienić swoje życie w gabinecie medycyny estetycznej. Pokażę wam dzisiaj, jak zrobić to samodzielnie - zaczęła.
Nigdy dosyć ust! Pamiętajcie, że to tańsze niż zabieg u doktora - dodała.

Krok pierwszy to dokładne zakamuflowanie swojego obecnego kształtu ust. Przy nakładaniu podkładu na usta, Nosowska wbiła też szpilę blogerkom kosmetycznym. Sparodiowała charakterystyczny dla nich sposób wskazywania kosmetyków i akcesoriów, jakich używają do makijażu.

Kiedy usta były już ukryte pod warstwami podkładu i pudru, przyszedł czas na precyzyjne nakreślenie nowego kształtu ust. Jak możecie się domyślać, w wykonaniu Nosowskiej, precyzyjne nie było.

Jeżeli dolna warga jest pełna, naprawdę pełna to od razu sprawiamy wrażenie osób swobodnych erotycznie. Nasz wygląd od razu sugeruje ogromną przyjemność. Pamiętajcie, że im pełniejsze usta, tym mężczyzna spodziewa się większych uciech. Teraz widzicie jak to wygląda. Może się dziać wieczorem! Mężczyźni uwielbiają pełne usta! - ironizowała Nosowska.

Na koniec zasugerowała, aby dla lepszego efektu włożyć do ust zwilżoną watę. Wtedy usta będą jeszcze pełniejsze! Trzeba przyznać, że efekty widać od razu! Skusicie się na taki zabieg w domowym zaciszu?

Celebrytki chyba nie będą zadowolone, że ktoś publicznie odważył się z nich zakpić. Jednak fani wokalistki docenili jej poczucie humoru.

Katarzyno, jesteś najlepsza!
Kaśka, spadłam z krzesła!
Mistrzyni.

My również jesteśmy rozbawieni!

MT

Więcej o:
Komentarze (28)
Katarzyna Nosowska zakpiła z fanek powiększania ust. "Sprawiamy wrażenie osób swobodnych erotycznie"
Zaloguj się
 • owca888

  Oceniono 51 razy 41

  Aż się popłakałam ze śmiechu. Mało że śpiewa świetnie świetne kawałki, to jeszcze jest inteligentnie dowcipna.

 • glemp1

  Oceniono 40 razy 24

  Moda na wielkie usta przeminie. Celebrytki na starość dziwnie będą wyglądały z murzyńskimi warami. Oby tylko nie dostały kiedyś wpie*dołu od łysoli w glanach...

 • Robert Ch

  Oceniono 35 razy 23

  Kasiu, i tak Cię cenię. Nawet z tym czymś na twarzy.

 • Robert Ch

  Oceniono 28 razy 16

  Papierosy, kawa i my. Solidarność siostro.

 • P B

  Oceniono 10 razy 8

  Kaśka- zapomniałaś o cyckach : )

 • don_wasyl_79

  Oceniono 4 razy 2

  to, to takie sobie jest tzn to już w oryginale, bez szydery te wszystkie dobre rady fit, sexi, jezzi, trendy vlogerek są wystarczająco śmieszne ale jakiś czas temu Nosowska wstawiała takie filmiki ze zniekształconą twarzą i przesterowanym głosem..takie dobre rady "cioci Helenki".., i to były śmiechu pełne gacie :D mógły ktoś rzucić linkiem..?

 • Gość: Irena

  Oceniono 1 raz 1

  Z jednej strony to śmieszne ale z drugiej strony niektórzy powiększają usta bo maja kompleksy w tym temacie i ja bym nie żartowała w ten sposób.. Mnie osobiście to nie dotyka, ale niektórzy mogą czuć się urażeni. Sama powiększałam usta raz i nie był to efekt glonojada jak przedstawiła pani Kasia. Świetne rezultaty miałam, bo robiłam w sprawdzonym gabinecie Dermedika w Krakowie.

 • Gość: Jola

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Kasia to świetna babka! Uwielbiam obserwować jej profil na Instagramie. I trzeba wykpić te wszystkie celebrytki, które wyglądają jak pontony już. Ja rozumiem delikatne poprawienie urody, wyrównanie asymetrii, przecież też można tak walczyć ze swoimi kompleksami. Ja delikatnie poprawiałam usta w Instytucie Piękna Bielenda i wydaje mi się, że tu chodzi o specjalistów - bo nie mam tak, że najpierw wchodzą moje usta a potem ja :)

 • Gość: Jagoda

  Oceniono 1 raz 1

  Super oglądałam kilka razy. Proszę o więcej.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX