Nosowska kpi z mody na wielkie usta. "Pokażę wam, jak zrobić to samodzielnie". Fani zachwyceni: Mistrzyni!

Katarzyna Nosowska pokazała, jak w tani i bezinwazyjny sposób powiększyć usta. Jej ironiczne filmiki zostały docenione przez fanów.

Katarzyna Nosowska już wiele razy wrzucała na swój Instagram satyryczne filmiki, w których z ironią odnosi się do show-biznesu. Ostatnio parodiowała fit-blogerki, a teraz wyśmiała zwolenniczki nadmiernego powiększania ust. W serii filmików pokazała, jak zrobić to w tani i bezbolesny sposób.

Nie każda z nas ma bardo dużo pieniędzy, aby odmienić swoje życie w gabinecie medycyny estetycznej. Pokażę wam dzisiaj, jak zrobić to samodzielnie - zaczęła.
Nigdy dosyć ust! Pamiętajcie, że to tańsze niż zabieg u doktora - dodała.

Krok pierwszy to dokładne zakamuflowanie swojego obecnego kształtu ust. Przy nakładaniu podkładu na usta, Nosowska wbiła też szpilę blogerkom kosmetycznym. Sparodiowała charakterystyczny dla nich sposób wskazywania kosmetyków i akcesoriów, jakich używają do makijażu.

Kiedy usta były już ukryte pod warstwami podkładu i pudru, przyszedł czas na precyzyjne nakreślenie nowego kształtu ust. Jak możecie się domyślać, w wykonaniu Nosowskiej, precyzyjne nie było.

Jeżeli dolna warga jest pełna, naprawdę pełna to od razu sprawiamy wrażenie osób swobodnych erotycznie. Nasz wygląd od razu sugeruje ogromną przyjemność. Pamiętajcie, że im pełniejsze usta, tym mężczyzna spodziewa się większych uciech. Teraz widzicie jak to wygląda. Może się dziać wieczorem! Mężczyźni uwielbiają pełne usta! - ironizowała Nosowska.

Na koniec zasugerowała, aby dla lepszego efektu włożyć do ust zwilżoną watę. Wtedy usta będą jeszcze pełniejsze! Trzeba przyznać, że efekty widać od razu! Skusicie się na taki zabieg w domowym zaciszu?

Celebrytki chyba nie będą zadowolone, że ktoś publicznie odważył się z nich zakpić. Jednak fani wokalistki docenili jej poczucie humoru.

Katarzyno, jesteś najlepsza!
Kaśka, spadłam z krzesła!
Mistrzyni.

My również jesteśmy rozbawieni!

MT

Więcej o: