Chodakowska zadebiutowała w roli prowadzącej "PnŚ". Są już pierwsze komentarze

Ewa Chodakowska zadebiutowała jako prowadząca program "Pytanie na śniadanie EXTRA". Pojawiły się już pierwsze opinie.

"Pytanie na śniadanie Extra" zaprosiło do współpracy Ewę Chodakowską. Trenerka fitness zadebiutowała w roli prowadzącej 9 kwietnia. W każdy poniedziałek podejmie tematy zdrowego stylu życia. W pierwszym wydaniu Ewa spotkała się z rodziną, która na jej dietach i ćwiczeniach przeszła ogromną metamorfozę (mama z rozmiaru 46 zeszła do rozmiaru 36!).

Dla mnie to fantastyczna przygoda! Wprawdzie stroniłam od telewizji, rzadko też przyjmowałam zaproszenia do studia. Nie chciałam, aby coś mi narzucano. Natomiast w Dwójce dostałam możliwość przedłużenia moich działań, które prowadzę w sieci. Moje kilka minut jako prowadząca, podczas których poruszam bliskie mi tematy, z osobami które chcę przedstawić bliżej widzom w imię motywacji i edukacji - mówiła Ewa Chodakowska.

Po pierwszym odcinku w sieci błyskawicznie pojawiły się komentarze. W większości są bardzo pozytywne.

Jedyny mankament to... Program po prostu był ZA KRÓTKI.
Świetnie było!
Było bardzo naturalnie, szkoda tylko, że tak krótko. Rodzinka fantastyczna, jestem pełna podziwu dla nich - czytamy na profilach Chodakowskiej i "Pytania na śniadanie".

Pojawiły się też niezbyt miłe opinie, ale ich było zdecydowanie mniej.

Ewa Chodakowska - screen Instagram Pytanie na śniadanieEwa Chodakowska - screen Instagram Pytanie na śniadanie Instagram.com/pytanienasniadanie

"Pytanie na śniadanie EXTRA"

"Pytanie na śniadanie EXTRA" jest emitowane na antenie po głównym wydaniu programu śniadaniowego. Kontynuację programu można oglądać w poniedziałki, środy i piątki. W każdym z tych dni prowadzący zajmują się inną tematyką. W poniedziałki jest to sport, którym zajmuje się właśnie Chodakowska. 

Jak wrażenia? Oglądaliście?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.