Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego dziś są już nastolatkami. Fabienne i Xavier towarzyszyli mamie w "DD TVN". Ale wyrośli!

W niedzielny poranek na kanapie "Dzień Dobry TVN" zasiadła Mandaryna, której towarzyszyły dzieci - Fabienne i Xavier. Jak dziś wyglądają?

Marta Wiśniewska gościła w studiu "Dzień Dobry TVN" wraz ze swoimi dziećmi - Xavierem i Fabienne. Na wizji opowiadali o pasji, jaką odziedziczyli po mamie - oboje zajmują się tańcem. Xavier to dziś 16-latek, przed którym ważny wybór - chłopak musi podjąć decyzję, do której szkoły pójdzie dalej. Fabienne jest rok młodsza. 

Choć dzieci odziedziczyły po mamie taneczną pasję, mają też inne zainteresowania. Xavier w przyszłości chce być dziennikarzem sportowym.

Bardzo lubię pisać, od zawsze lubiłem. Od zawsze ten sport gdzieś ze mną był. Piłką nożną interesowałem się od czasu, kiedy byłem mały. Chciałem to połączyć razem i tak się to zaczęło - powiedział nastolatek.

Po programie Mandaryna chętnie pozowała z dziećmi pod studiem telewizyjnym. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>

Po całej rozmowie widać, że Xavier i Fabienne mają naprawdę fajny i przyjazny kontakt z mamą. I o to chodzi! 

Mandaryna i Michał Wiśniewski

Para wzięła ślub cywilny w 2002 roku. Rok później przyszedł czas na ślub kościelny, a całą uroczystość transmitowała telewizja TVN. Wspólnie wzięli udział w reality show "Jestem, jaki jestem". Produkcja TVN wzbudzała sporo kontrowersji, głównie ze względu na prowokacyjne zachowania Michała i jego niewyparzony język. W trakcie trwania programu, w sierpniu 2003 roku, Mandaryna urodziła drugie dziecko. Ich głośny związek zakończył się w 2006 roku równie głośnym rozwodem. Dziś byli partnerzy żyją w przyjaznych stosunkach.

JT