To już rok od rozwodu Kamila Durczoka. Jego była żona uczciła ten moment w dość szczególny sposób

Z okazji 1. rocznicy rozwodu z Kamilem Durczokiem Marianna Dufek zorganizowała huczną imprezę.

28 marca minął dokładnie rok, odkąd Kamil Durczok i Marianna Dufek przestali być oficjalnie małżeństwem. Myśleliście, że była żona dziennikarza wciąż nie może się otrząsnąć po rozwodzie? Nic bardziej mylnego. Kobieta cieszy się z życia singla i stara się z niego jak najwięcej korzystać.

Wydałam przyjęcie z okazji pierwszej rocznicy rozwodu – zdradziła Marianna Dufek w rozmowie z tygodnikiem "Na żywo".

Na hucznej imprezie pojawili się jej najbliżsi: rodzina i przyjaciele. Z informacji źródła tygodnika "Na żywo" wynika, że wszyscy świetnie się bawili. Składali też życzenia Mariannie Dufek, żeby znalazła nową miłość.

Była żona Kamila Durczoka zaledwie kilka dni po rozwodzie tak mówiła w rozmowie z "Faktem":

Za mną dwa niełatwe lata. Wtorkowy dzień był w naturalny sposób zamknięciem istotnego etapu mojego życia. Syn jest już dorosły. Teraz mój czas jest wyłącznie moją własnością. Cieszę się z tego w gronie przyjaciół, którzy wspierali mnie przez ostatnich wiele lat. Dostaję od nich dużo dobrej energii, może to widać.

Małżeństwo Kamila Durczoka i Marianny Dufek

Kamil Durczok i Marianna Dufek byli małżeństwem przez ponad 20 lat. Jednak dużą część tego czasu spędzali, żyjąc na odległość. Dziennikarz bowiem pracował w Warszawie, jego żona zaś w Katowicach. Para ma syna, którego możecie zobaczyć TUTAJ. Marianna Dufek trwała przy mężu na dobre i na złe, zarówno podczas jego walki z chorobą nowotworową, jak i również wtedy, gdy został oskarżony o mobbing i molestowanie w pracy.

Nowa miłość Kamila Durczoka

Kamil Durczok od kilku miesięcy spotyka się z młodszą o 22 lata Julią Oleś, z którą też razem pracuje. W 2017 roku para spędziła razem wakacje. TUTAJ możecie zobaczyć zdjęcia z ich pierwszego oficjalnego wspólnego wyjścia.

AG

Kamil Durczok pokazał zdjęcie z nową partnerką. Wiemy, kim jest! Razem wypoczywają na wakacjach we Władysławowie