Marina unikała zdjęć, na których widać jej brzuch. Do teraz. Fanki pytają: To jesteś w tej ciąży czy nie?

Marina po raz pierwszy od dłuższego czasu pokazała na Instagramie brzuch. Podkręciła w ten sposób atmosferę wokół swojej ciąży.

Ciąża Mariny to jedna z największych zagadek show biznesu. Ani ona, ani jej mąż, Wojciech Szczęsny, nie odnieśli się do tych doniesień, dlatego każde jej zdjęcie zrobione w ciągu ostatnich miesięcy wzbudza sensację. Tak jak np. te zrobione na spacerze w Warszawie czy u fryzjera.

Teraz ona sama podkręciła atmosferę i wrzuciła krótkie nagranie na Instagram. Pokazuje na nim brzuch - pierwszy raz od dłuższego czasu. Niestety, ubrana jest w czarny płaszcz i ciężko dostrzec ciążowe krągłości. Aczkolwiek internauci zwrócili uwagę, że nie ma zapiętego guzika, co może być spowodowane zaokrąglonym brzuchem.

To jesteś w tej ciąży czy nie? - zastanawiają się.
Płaszczyk nie do końca zapięty, czyżby ciąża? - snują domysły.

Oczywiście Marina nie odpowiedziała. I najwidoczniej do końca ciąży, zakładając że jednak zostanie matką, utrzyma tę informację w tajemnicy.

Ciąża Mariny

Według tabloidów Marina jest już w 6. miesiącu ciąży. Jak mają donosić znajomi Szczęsnych, przygotowują oni dziecięcy pokój w swoim mieszkaniu na Mokotowie w Warszawie. Plotki podsyca także fakt, że od pewnego czasu piosenkarka zakłada luźne ubrania, po których ciężko stwierdzić, czy rzeczywiście jest w ciąży. Marina należy do drobnych osób i mimo wszystko dba o linię, więc nie przybrała widocznie na wadze.

Myślicie, że jeśli rzeczywiście jest w ciąży, ogłoszą to w końcu w spektakularny sposób?

AW

Więcej o:
Komentarze (6)
Marina Łuczenko-Szczęsna unikała zdjęć, na których widać jej brzuch. Do teraz. Fanki pytają: To jesteś w tej ciąży czy nie?
Zaloguj się
 • patatajmiauhau

  Oceniono 9 razy 7

  — Fanki (?), a ile Was ???
  — Raz, ale za to nie byle kto — redaktorka Trybuny KrasnoLudu A.W. !!!

 • yuraathor

  Oceniono 8 razy 4

  idealny manekin, prawie jak żywa. cóż za precyzja wykonania

 • Gość: mmmm

  0

  Mi to bez różnicy, czy jest w ciąży. A jak jest to czy ogłosi. Mogę powiedzieć mocniej : w tyłku to mam.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX