Komentarze (49)
Anna Lewandowska, Marcelina Zawadzka i Dorota Gardias dodały cytat Jana Pawła II. W komentarzach burza. "To przecież tekst piosenki Krawczyka"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • eend

  Oceniono 7 razy 7

  Boszsz co za pustostan. Nie sprawdzając - klikać bezmyślnie, bezrefleksyjnie. To tylko świadczy o stanie umysłów tych nieszczęsnych celebrytek.

 • pinkus61

  Oceniono 7 razy 7

  Dajcie spokój z Tą Lewandowską, już niedobrze się robi, nawet w lodówce mi siedzi, tak samo jak z Rusin i tymi Majdanami, litości......

 • boniface

  Oceniono 5 razy 5

  Głupie bezmyślne ryby..... maja więcej parcia na szkło i w sieci niż na rozum i wiedzę. Żałosne

 • karinawojtek

  Oceniono 5 razy 5

  "chciałem być marynarzem, chciałem mieć tatuaże"
  JP2

 • popijajac_piwo

  Oceniono 5 razy 5

  "Z okazji 13. rocznicy śmierci Jana Pawła II gwiazdy opublikowały post z polskim papieżem."

  I co, podpisały "Kochamy Cię największy przyjacielu pedofili"?...

 • cd1010

  Oceniono 5 razy 5

  Żona kopacza Ann w pełnej krasie :).

 • glinda53

  Oceniono 4 razy 4

  Drogie panie czym tu sie zachwycac ,czlowiekiem ,ktory potrafil oczarowac ,byl swietnym mowca ale tak wazna sorawe jak pedofilia w kosciele zamiatal pod dywan.Prosze przeanalizowac gdyby cos sie stalo zwaszym dziecia ,pewnikiem objektywniej podeszlybyscie do sprawy,ale co tam mnie nie dotyczy to jest "swietym" z ta swietoscia moze wylezie kiedys prawda. A co sie tyczy tekstu piosenki ,banalny,naiwny ,pocieszajacy .I dla tych niewinnych dzieciakow molestowanych przez ksiezy katolickich ,zamiast starac sie by przestepcy ponosili kare i wytykac im na kazdym kroku by sytuacje sie nie powtarzaly ,cytuje sie dla ofiar tekst piosenki o innej drodze i ostatnim pociagu.Jako kobieta wstydze sie za takie traktowanie tematu.

 • gapcio2010

  Oceniono 3 razy 3

  Lewandowska gwiazda ? Jaki kraj, takie gwiazdy!

 • d33mariusz

  Oceniono 3 razy 3

  Lewandowska to gwiazda? Ona nie odróżnia papieża od Krawczyka.

 • Robert Ch

  Oceniono 3 razy 3

  Diabeł ubrał się w ornaty i ogonem na mszę dzwoni.
  JK l

 • baj62

  Oceniono 3 razy 3

  Słaba i płytka jest to nawrócenie i wiara celebrytów. Probuja pyski sobie wycierać JPII, co za dfurnota.

 • karo80.0

  Oceniono 7 razy 3

  No i taka jest ta „głęboka wiara” tzw. „pokolenia JP II”. Faktu że ukrywał plagę pedofilii w kościele nie znają lub nie chcą znać, kremówki mylą im się z Krawczykiem, a poza banałami prawionymi przez szamanów wszystkich zorganizowanych religii na świecie... pustka.

 • kabed007

  Oceniono 7 razy 3

  Ciekawe czy ww myśli o przyjaźni JP2 i Mięciela. Włażenie w dupę sukienkowych łeb max

 • lukki69

  Oceniono 2 razy 2

  Kuciapka nie domyta i wszystko na darmo....a mówiłem by nie stawiała roweru przy lodówce...

 • Gość: Rzymski katolik

  Oceniono 1 raz 1

  Jan Paweł II - nie oszalejcie! Zwyczajny facet, sługa sług, kapłan - tak powinno być. Jan Paweł II nie wymyślił niczego nowego. Przestańcie z niego robić boga, bo za kołnierzem ma wiele. Tylko Polacy nie pozwolą sobie źle o JP II mówić! A skąd?! A JP II co najwyżej starał się być "tłumaczem" Ewangelii. Bo jeśli byśmy uznali, że on, jako kapłan i jako papież lansował własne idee i własne mądrości, to..... żaden z niego sługa Boży. Ja nie uważam, żeby Krawczyk był głupszy od Jana Pawła II. I cytat z Krawczyka nikomu niczego nie ujmuje. A Jan Paweł co najwyżej znał Pismo Święte, i jako duchowny katolicki, a potem papież po prostu MUSIAŁ głosić nie swoją naukę, ale naukę Jezusa. Gdybyście jednak sięgnęli głębiej w wiele nieporadnych działań JP II, w wiele złych decyzji, nietrafionych poleceń, to przestali byście się podniecać Janem Pawłem II. Bo tam, gdzie człowiek zajmuje miejsce Boga, albo gdy ludzie człowieka stawiają na równi z Bogiem, tam zaczyna się herezja.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 3 razy 1

  Komentarz ze strony znawców Nowego testamentu? Zero. Ci się zajmują przeładunkiem pieniędzy z konta ministrów na konto właściwej spółki nie mającej nic ale to nic wspólnego z tym radiem...

 • chrupolek

  Oceniono 4 razy -2

  Komuszki już wariują, piękne, gospodarka rośnie, POselskie wynagrodzenia zostały zmniejszone lewackim wyciem o 20%, oj będzie 50% POparcia dla PiSu, oj będzie wycie, ZNAKOMICIE

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX