Polska aktorka przeszła radykalną metamorfozę do roli. Na niektórych kadrach trudno poznać, że to ona. "Niesamowite, to Pani?"

Katarzyna Bujakiewicz przeszła radykalną metamorfozę do roli. Aktorka jest nie do poznania.

Katarzyna Bujakiewicz odegrała główną rolę w filmie o Elżbiecie Zawackiej. Do roli o jednej z dwóch kobiet-generałów w polskiej armii zdobyła się na ogromne poświęcenie. Przeszła niemałą metamorfozę, a w filmowej charakteryzacji trudno ją rozpoznać.

Aktorka została mocno postarzona. Dodatkowo charakteryzatorzy zapewnili jej niedbałą fryzurę. Oczywiście stylizacje Bujakiewicz też odbiegają od tych, które nosi na co dzień. Wszystko to dało genialne efekty. 

ZOBACZ<<<<

Fani aktorki są zachwyceni charakteryzacją.

Niesamowite, to Pani?
Świetna charakteryzacja!
Mistrzostwo!

Postać Elżbiety Zawackiej

Elżbieta Zawacka urodziła się w 1909 roku w Toruniu. Była matematyczką i profesorem nauk humanistycznych - specjalizowała się w historii najnowszej. Zawacka była kurierką Komendy Głównej Armii Krajowej, jedyna spośród 15 kandydatek, która pomyślnie przeszła trening i służyła potem w szeregach cichociemnych. Zawackiej udało się, jako drugiej Polce w historii, awansowaćna stopień generała brygady. Była też damą Orderu Orła Białego. Zmarła w 2009 roku w Toruniu.

Poniżej możecie obejrzeć trailer filmu.

 

MT

Więcej o:
Komentarze (5)
Katarzyna Bujakiewicz przeszła radykalną metamorfozę do roli Elżbiety Zawackiej w filmie "Emisariuszka". Jest nie do poznania
Zaloguj się
 • Gość: hallo

  Oceniono 5 razy 3

  Ja tak wyglądam po nockach

 • Gość: Ejżja

  Oceniono 1 raz 1

  Łatwo poznać. Ma charakterystyczne rysy, usta, policzki.

 • walkirrr

  Oceniono 5 razy -3

  awansowana na generala trzy lata przed śmiercią w wieku 97 lat przez zimnego Lecha po smoleńsku, prawdziwy pisowski jenerał

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX