Ustalono warunki rozwodu Brada Pitta i Angeliny Jolie. Dla aktora to prawdziwy przełom

Angelina Jolie i Brad Pitt w końcu osiągnęli kompromis i ustalili warunki rozwodu. Na mocy tego porozumienia aktor będzie miał prawo widywać się z dziećmi.

Rozstanie Angeliny Jolie i Brada Pitta było jednym z najbardziej szokujących w Hollywood. Od ogłoszenia separacji pary minęło już 1,5 roku i dokładnie tyle aktorzy potrzebowali, żeby dojść do porozumienia w sprawie warunków rozwodu. Najbardziej sporną kwestią była opieka nad dziećmi. Jak donosi "The Sun", Angelina zgodziła się dzielić opieką z Bradem, co stanowi duży przełom.

To wielki zwrot, szczególnie biorąc pod uwagę oskarżenia, jakie Angelina wystosowała pod adresem Brada.
Teraz oboje zgodnie uznali, że to kluczowe dla dobra dzieci, żeby się dogadali.

Po ogłoszeniu separacji Angelina przejęła pełną opiekę nad dziećmi, a Brad widywał się z nimi tylko w obecności psychologa. Powodem miały być napady agresji aktora, który w przeszłości rzekomo stosował przemoc wobec najstarszego syna, Maddoxa. Kilka miesięcy później przyznał się do wieloletniego uzależnienia od alkoholu. Twierdził, że postanowił walczyć z nałogiem i poszedł na terapię.

Piłem za dużo i to się stało problemem. Nie pamiętam dnia od czasów collegu, w którym bym się nie napił, nie wypalił skręta, cokolwiek. Kiedy założyłem rodzinę rzuciłem wszystko oprócz picia. W końcu przestałem sobie radzić - mówił w rozmowie z "GQ Style".

Teraz wydaje się, że aktor wyszedł na prostą, a była partnerka to doceniła. Prawnicy aktorów dopinają już ostatnie szczegóły i umowa ma być podpisana w najbliższym czasie.

WJ

Więcej o:
Komentarze (10)
Angelina Jolie i Brad Pitt ustalili szczegóły rozwodu. Dla aktora to prawdziwy przełom
Zaloguj się
 • marianna89

  Oceniono 9 razy 9

  znow bez sensu, a wlasciwie be znajomosci realiow amerykanskich artykul. wypadaloby, dla uczciwosci dziennikarskiej, nie tylko przetlumaczyc artykul z zagranicznej prasy, ale jeszcze wyjasnic, ze te 1.5 roku nie wzielo sie tylko z faktu, ze nie mogli sie porozumiec, ale z faktu, ze legalnie musieli byc 1 rok w separacji aby wystapic o rozwod...przestaje czytac plotka, bo glupota goni glupote

 • my_kroolik

  Oceniono 28 razy 8

  Ciekawe na ile wyceniła swoją wielkoduszność.

 • elenem

  Oceniono 11 razy 5

  Szok dla Hollywood? jaki szok? mieli sie męczyć razem i udawać do końca życia?!
  Akurat LA widziało juz tyle szokujących związków i zwrotów akcji rozwodowej ze tam juz NIC ich nie szokuje. A Bradt jak będzie chlać i machać łapami do syna to mu w końcu ktoś kości porachuje i się skończy brykanie. :))

 • martusia_25

  Oceniono 4 razy -2

  Znaczy co, teraz to już nie Angie-modliszka, tylko Brad-pijak?

 • antypalikot2

  Oceniono 24 razy -2

  Te rozwody po amerykańsku... Wszystko rozumiem, duży majątek itp. Ale te różne oświadczenia na kilometr rażą sztucznością... Ustalają "warunki" jak UE z GBR przy Brexicie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX