Paulina Młynarska zdradziła swój sposób na odstresowanie w święta. Fanki zachwycone: Nawet Pani nie wie, jak mi pomogła

Paulina Młynarska zdradziła na Facebooku swój sposób na odstresowanie w trakcie świąt.

Paulina Młynarska jest zapaloną miłośniczką jogi. Z okazji świąt na swoim Facebooku zdradziła sposób na to, jak nie przesadzić z jedzeniem oraz "nie denerwować się podczas spotkań rodzinnych, które często bywają nieco stresujące".

Młynarska opisała ćwiczenia oddechowe, które mają pomóc zrelaksować się w święta. Dziennikarka radzi, żeby przed posiłkiem czy interakcją z inną osobą znaleźć zaciszne miejsce, wyłączyć telefon i poświęcić kilka minut na ćwiczenia.

Podziękuj w myślach za wszystko, co masz w życiu dobrego, uśmiechnij się do siebie i już możesz świętować. A świętując, uważnie i ze współczuciem obserwować. W co się wkręca wujek Mietek? Co nie daje spokoju cioci Mani? A co Tobie? (...) Wydech/wdech. Nie musisz się we wszystko angażować. Nie musisz przyjmować wszystkich słów, które są do Ciebie kierowane, ani pakować sobie do ust wszystkiego, co znajdzie się na stole. Masz wybór, a to daje poczucie mocy. Pięknych świąt. Idę na matę! - zakończyła wpis Młynarska.

W komentarzach fanki dziękowały jej za ten wpis. Niektóre z nich przyznały, że samo przeczytanie tego już je uspokoiło.

Dziękuję. Nie tylko za wskazówki, jak się wyciszyć, ale za wszystkie mądre słowa. Bardzo ich potrzebowałam, właśnie dziś, właśnie teraz. Nawet Pani nie wie, jak mi pomogła. Zapisałam sobie ten post, będę to czytała w trudnych chwilach, no i będę miała super ściągę do ćwiczeń oddechowych. Dziękuję.
Pani Paulino... Samo przeczytanie już uspokoiło moje rozedrgane myśli po rodzinnym spotkaniu. Dziękuję i życzę spokoju i uśmiechu. Pozdrawiam serdecznie - pisały w komentarzach.
To jeszcze proszę spróbować praktyki. Czyni cuda, zapewniam! - odpisała Młynarska.

A Wy, spróbujecie tej techniki?

OG

Zobacz wideo
Więcej o:
Komentarze (6)
Paulina Młynarska zdradziła swój sposób na odstresowanie w święta. Fani zachwycone: Nawet Pani nie wie, jak mi pomogła
Zaloguj się
 • luki.wawa

  Oceniono 19 razy 15

  Podstawa aby w święta się nie stresować i z przygotowaniami do świąt. Nie obchodzić świąt. Zawszę wyjeżdżam na odpoczynek i to jest najlepsze. Jak widzę tych wszystkich ludzi co tak biegają aby potem być jeszcz bardziej zmęczonym. Tylko niech niech nikt nie piszę o spotkaniu rodzinnym. Bo jak się cały rok ma w d... rodzinę to w jeden dzień się tego nie naprawi.

 • Gość: xxx

  Oceniono 2 razy 0

  a gdzie byli jej rodzice jak zagrala u wajdy. i pozwolili na emisje filmu.

 • jagb50

  Oceniono 23 razy -1

  Pani Paulino - Chrystus Zmartwychwstał. Alleluja. Wesołych Świąt.

 • jego_eminencja

  Oceniono 2 razy -2

  myslalem ze na odstresowanie dosiada okrakiem twarde jak granit pydy 30 latków

 • yogimazut

  Oceniono 35 razy -9

  Ta Pani całe życie jest odstresowana.No przepraszam,może w podstawówce którą skończyła może się stresowała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX