The Weeknd wydał nową płytę. Fani są pewni, że śpiewa o rozstaniu z Seleną. Mają na to dowody. "Zmarnowałaś mój czas"

The Weeknd wypuścił nową EP-kę. Fani uważają, że w jednej z piosenek wokalista śpiewa o rozstaniu z Seleną Gomez.

W nocy z czwartku na piątek The Weeknd na Instagramie dodał tajemniczy wpis "Tonight". Szybko okazało się, że Abel Tesfaye (bo tak naprawdę się nazywa) wypuścił nową EP-kę "My Dear Melancholy". Sześć utworów, które się na niej znalazło są... nieco przygnębiające. Abel śpiewa m. in. o złamanym sercu, a czujni fani od razu śmiało stwierdzili, że chodzi o Selenę Gomez!

Choć wokalista spotykał się wcześniej też z Bellą Hadid, ona przez internautów nie jest brana pod uwagę. W utworze "Call Out My Name" jest ponoć wystarczająco dowodów na to, że chodzi o relację właśnie z Gomez. Czyżby wokalista żałował związku z Seleną?

Znaleźliśmy się, pomogłem ci wyjść z niepewnego miejsca. Pocieszyłaś mnie, ale upadek dla ciebie był moim błędem - słyszymy w piosence. 
 

Lepszym potwierdzeniem, że chodzi właśnie o nią są kolejne słowa utworu.

Powiedziałem, że nie czuję nic, ale kłamałem. Prawie wycinałem kawałek siebie dla twojego życia. Chyba byłem po prostu kolejnym pit stopem. Podjęłaś decyzję. Po prostu zmarnowałaś mój czas - śpiewa dalej Abel.

W tych wersach rzekomo odnosi się do operacji Seleny, która miała miejsce w we wrześniu ubiegłego roku. Wokalistka przeszła wtedy przeszczep nerki, którą ostatecznie, po długich poszukiwaniach dawcy, dostała od przyjaciółki.

Związek Seleny i The Weeknd

O ich związku najpierw dowiedzieliśmy się z portalu "TMZ". Para oficjalnie pojawiła się razem na gali MET w 2017 roku. Jednak po prawie roku Selena i Abel rozstali się. Ponoć przerósł ich natłok obowiązków oraz to, że nie byli w stanie często się widywać. Niektórzy twierdzili, że powodem rozstania jest jednak Justin Bieber

Można się pogubić w ich relacjach. Wy jeszcze za nimi nadążacie?

MT