Piękny gest Lewandowskich. Przekazali zawrotną kwotę potrzebującym

Oddział rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w październiku ubiegłego roku został częściowo zniszczony w wyniku nawałnicy. Anna i Robert Lewandowscy postanowili więc pomóc i przekazali potrzebującym naprawdę sporą kwotę.

W wyniku nawałnicy oddział rehabilitacji w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie został częściowo zniszczony. Teraz zostanie on gruntownie wyremontowany dzięki pomocy finansowej Anny i Roberta Lewandowskich.

Ania i Robert Lewandowscy postanowili wesprzeć remont Oddziału Rehabilitacji, który został zalany pod koniec października ubiegłego roku. Przekazali na ten cel 500 000 złotych - informowali w Onecie przedstawiciele Centrum Zdrowia Dziecka.

Katarzyna Gardzińska, rzecznik prasowa placówki, tłumaczy w serwisie, że oddział rehabilitacji już od dawna wymagał remontu. Fundusze od Lewandowskich są więc naprawdę nieocenione. Pozwolą m.in. na wymianę światła, renowację łazienek i zabezpieczenie ścian. 

Dziękujemy nie tylko za wsparcie finansowe, dzięki któremu będziemy mogli już wkrótce przeprowadzić remont zalanego Oddziału Rehabilitacji, ale także za spotkania z naszymi pacjentami. A tym towarzyszyły ogromne emocje i mnóstwo pozytywnej energii - mówi Katarzyna Gardzińska.

Anna Lewandowska 20 marca poprowadziła specjalne warsztaty dla pacjentów. Opowiadała im m.in. o żywieniu i diecie, a także zachęcała ich do zdrowego trybu życia. Odwiedziła także oddziały, na których przebywają najmłodsi. To była już trzecia wizyta trenerki w placówce. 

Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko powiedzieć: BRAWO ANIA! BRAWO ROBERT!

JT

Zobacz wideo