To już pewne! Strasburger ma nową partnerkę. Młodszą o 38 lat. Wiemy, kim jest i jak wygląda

Karol Strasburger opowiedział o swoim obecnym związku z 33-letnią Małgorzatą Weremczuk. Jego nowa miłość jest zarazem jego menadżerką.

Karol Strasburger otwarcie przyznaje się, że z menadżerką łączy go o wiele więcej niż tylko praca. 71-latek i o 38 lat młodsza Małgorzata Weremczuk poznali się jeszcze za życia żony prezentera. W 2006 roku bawili się na weselu wspólnych znajomych. Kobieta współpracowała wtedy z Maciejem Kuroniem.

Uczucie między Strasburgerem i jego menedżerką nie narodziło się od razu. Zaczęło się od przyjaźni. To Weremczuk pocieszała go i wspierała po przedwczesnej śmierci żony prezentera w grudniu 2013 roku.

Postarała się na nowo zorganizować moje życie, by uporządkować cały ten chaos. Pilnowała grafiku, umów, płatności, obiegu korespondencji i setek telefonów oraz e-maili, na które ja wówczas nie miałem ochoty odpowiadać - powiedział magazynowi "Na żywo".

Przez kolejnych kilka lat nadal pozostawali jedynie przyjaciółmi. Weremczuk żyła w nieszczęśliwym małżeństwie. W 2017 roku zdecydowała się na rozwód i wtedy to Karol Strasburger okazał jej wsparcie. Te trudne chwile bardzo ich do siebie zbliżyły i teraz są już parą.

Mogę z pełną odpowiedzialnością stwierdzić, że jesteśmy z Małgosią szczęśliwi. Każde z nas przeszło długą drogę, na której los stawiał nam życiowe zakręty i to nas połączyło. Dziś wiem, że z Małgosią mogę stworzyć nowy, prawdziwy, budowany od fundamentów, ciepły dom – dodał w magazynie.

Co na to wszystko Weremczuk?

Ma młodą duszę, jest pełen pasji i aktywności życiowej, która i mnie napędza. Mamy zbliżone marzenia i cele, darzymy się ogromnym szacunkiem - mówiła o swoim ukochanym Weremczuk na łamach "Na żywo".

Jak myślicie, spełni się marzenie Strasburgera i parze uda się stworzyć wspólny i szczęśliwy dom?

PC

Więcej o:
Komentarze (108)
Karol Strasburger ma nową partnerkę. Spotyka się ze swoją o 38 lat młodszą menadżerką, Małgorzatą Weremczuk
Zaloguj się
 • el_bigos

  Oceniono 104 razy 96

  Ma młodą doopę, kasę, są szczesliwi. Nawet gdyby ta panna leciała na jego kasę to w końcu jego kasa i jego sprawa.

 • darek638

  Oceniono 57 razy 45

  Rozumiem, że 33 letnia dziewczyna może być wszystkim dla
  dojrzałego faceta ale jakim cudem jest rzekomo menadżerką
  od 2006 roku?! Wtedy miała 21 lat. Przepraszam ale w takim
  wieku dla kogo jest wiarygodna?

 • laborantkolaborant

  Oceniono 45 razy 33

  Jedna z najsympatyczniejszych postaci w polskim szołbizie. Ma klasę, poziom i w ogóle świetnie się trzyma. Szczęścia życzę!

 • vapor1

  Oceniono 50 razy 32

  Swietnie, że sie odnaleźli. Zycze im wszystkiego co najlepsze.

 • goodwater1

  Oceniono 48 razy 32

  Taki zabawny gość na pewno nie jednej by zamieszał w głowie :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX