Orły 2018. W tej sukni Boczarska wyglądała zjawiskowo, ale to jej wzruszająca przemowa chwyciła nas za serce

Orły 2018. Magdalena Boczarska odebrała statuetkę za Najlepszą Główną Rolę Kobiecą za film "Sztuka kochania". Aktorka prezentowała się znakomicie, a ze sceny wygłosiła wzruszającą przemowę.

Gala rozdania Orłów 2018 za nami. W kategorii Najlepsza Główna Rola Kobieca zwyciężyła Magdalena Boczarska za film "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Aktorka nagrodę zadedykowała swojemu 3-miesięcznemu synkowi, który, jak sama przyznaje, też jest dzieckiem "sztuki kochania". Odbierając statuetkę z rąk Andrzeja Seweryna, wygłosiła piękną przemowę. Swoimi słowami wzruszyła większość zgromadzonych.

Bardzo dziękuję akademii. To jest dla mnie wyjątkowa chwila. Myślę, że to nieprzypadkowe że film o Michalinie Wisłockiej powstał właśnie teraz. Ten film jeszcze wiele dobrego zrobi w tym kraju. Baby górą! - mówiła ze sceny Magdalena Boczarska nawiązując do obecnej sytuacji kobiet w Polsce.
Ostatnio rzeczywistość pisze nam tak nieprawdopodobne scenariusze że niewielu chciałoby zagrać w takim filmie - dodała aktorka.

Tego wieczoru Boczarska wyglądała zjawiskowo. Powłóczysta i połyskująca suknia z prześwitami okazała się być strzałem w dziesiątkę. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>

Do tego skromna fryzura i nienachalny makijaż... Krótko mówiąc, naszym zdaniem klasa sama w sobie. A wy co myślicie o tej stylizacji?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.