Koniec konfliktu u Żyłów? Żona skoczka opublikowała coś, co na to wskazuje

Justyna Żyła pokazała, jak dzieci wspierają swojego ojca. Zdjęcia umieściła na Instastories.

Piotr Żyła w sobotę walczył w Planicy o Puchar Świata. Zapewne kibicowała mu znaczna część Polaków, jednak najwierniejszymi kibicami okazały się dzieci skoczka. Relację z kibicowania przed telewizorem umieściła na swoim Instastories... Justyna Żyła.

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Nie mogło zabraknąć polskiej flagi, na której było umieszczone nazwisko ojca. Do tego słodki napis "Tata" w notatniku, gdzie w serduszku miało być zapisane, ile skoczył Żyła. Skoczek nie mógł sobie wymarzyć lepszych kibiców!

To, że dzieci trzymały kciuki za Żyłę, nie jest zaskoczeniem. Zaskakujące jest to, że towarzyszyła im matka, która dodatkowo pochwaliła się tym w sieci. Najwidoczniej relacje z rodziców z córką i synem są dla pary ważniejsze niż toczący się między nimi spór.

Kibicowaliście skoczkowi?

Rozstanie Justyny i Piotra Żyły

Pod koniec lutego Justyna Żyła zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że rozstała się z mężem. Choć post szybko usunęła, potem opublikowała kolejne, z których wynikało, że skoczek porzucił ją dla innej kobiety. Sportowiec szybko zaprzeczył, twierdząc, że "został zmuszony do wyprowadzki", a "jego małżeństwo rozpadło się już dawno temu". Od rozstania udzielił na razie tylko jednego wywiadu, w którym odniósł się do sytuacji

MT

Więcej o: