"Ruda" z teledysku Czadomana przeszła OGROMNĄ metamorfozę u Sablewskiej. Kiedy zobaczyła się w lustrze... "O k*rwa!". Narzeczony też nie dowierzał

Bohaterką 1. odcinka nowego programu Mai Sablewskiej była "Ruda" , która zagrała w teledysku Czadomana. Mamy finał metamorfozy. To trzeba zobaczyć, bo efekt przerósł nawet jej oczekiwania.

W niedzielę na antenie TVN Style widzowie mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowego programu Mai Sablewskiej - "SOS - Sablewska od stylu". Główną bohaterką była "Ruda", która zagrała w teledysku Czadomana, "Ruda tańczy jak szalona". Justyna, bo tak ma na imię, aktualnie jest blondynką, która zapragnęła zmiany. Chciała znaleźć złoty środek między formalnym strojem pracownicy instytucji finansowej, a kolorowymi i skąpymi ubraniami, w których wychodzi na scenę. Na metamorfozę zdecydowała się nie tylko dla siebie, ale także dla swojego narzeczonego, Łukasza. 

Maja Sablewska najpierw nie wierzyła, że w 48 godzin uda się zmienić styl Justyny. Myliła się. Efekt przerósł oczekiwania głównej bohaterki. Kiedy zobaczyła się w lustrze, zdołała wydobyć z siebie tylko: 

O k*rwa! 

SOS - Sablewska od styluSOS - Sablewska od stylu TVN Style

Reakcja jej narzeczonego też zdradziła wiele. Łukasz nie dowierzał, że przed nim stoi jego ukochana. 

Całość zobaczycie w załączonym do artykułu materiale wideo (warto!), a więcej zdjęć TUTAJ. 

Jak Wam się podoba? My jesteśmy zachwyceni. Kolejny odcinek "SOS - Sablewska od stylu" już w najbliższą niedzielę o 12:15 na antenie TVN Style.