Justyna Żyła atakowana na Instagramie. "Dlaczego wciąż obrzuca się Piotrka błotem?" Odpowiada: Ja i nasze dzieci wiemy, jak jest

Justyna Żyła została zaatakowana przez internautki. Obok absurdalnych zarzutów o niewłaściwe żywienie dzieci pojawiły się oskarżenia dotyczące jej wypowiedzi na temat Piotra Żyły. "Dlaczego wciąż obrzuca się Piotrka błotem?". Kobieta nie zostawiła tego bez komentarza.

Justyna Żyła po tym, jak ujawniła swoje rozstanie z mężem, zyskała tak wielu zwolenników jak i krytyków. Choć wiele osób jej współczuje, to nie brakuje też głosów, że dzielenie się ze światem prywatnym życiem nie powinno mieć miejsca. Po opublikowaniu kilku postów na Instagramie i udzieleniu wywiadów na temat rozstania z mężem, kobieta zamilkła i przestała udzielać się medialnie. Teraz jednak postanowiła odpowiedzieć na ataki osób komentujących jej post na Instagramie.

Żyła wrzuciła zdjęcie posiłku, który przygotowała dla swoich dzieci.

Za oknem jeszcze zima. Mamooo, zrób wiosennego... burgera. Dla nich wszystko - napisała. 
 

Najpierw pod zdjęciem pojawiła się nieuzasadniona krytyka dotycząca samego dania.

Twój mąż zdobył podium, a Ty z jakąś bułką wyjeżdżasz - napisała złośliwie jedna z kobiet, nawiązując do zdobycia przez polskich skoczków srebrnego medalu w konkursie drużynowym w turnieju Raw Air.
Piernik do wiatraka, pucharu dzieci na śniadanie nie zjedzą - odpisała Żyła.

Ale bardziej dotkliwy komentarz pojawił się później:

Każdy ma prawo być mamą, ale każdy ma też prawo być tatą. Więc dlaczego wciąż obrzuca się Piotrka błotem i kwestionuje jego miłość do dzieci? To hipokryzja. Oboje są rodzicami i mam nadzieję, że się jakoś dogadają.
Każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie, ja i nasze dzieci wiemy i doświadczamy, jak jest - odpisała Żyła. 

Justyna, Piotr ŻyłaJustyna, Piotr Żyła Instagram/justynazyla

Wiele kobiet stanęło w jej obronie:

To prowokacja jakaś. Nie daj się, jesteś świetną mamą. I jakby ta kobietka obserwowała Twój profil wcześniej, przed tą aferą, widziałaby też podobne posty do tych, które są teraz .
Ale po co zaczynać znów ten temat? Ja nie widzę tu kwestionowania jego miłości do dzieci. Nikt tu nigdzie o tym nie wspomniał. Też im życzę jak najlepiej. Ale po co znów ten temat zaczynać, jaką ma miłość Piotr do dzieci, skoro zdjęcie jest o jedzeniu.

Pod koniec lutego Justyna Żyła zamieściła na Instagramie emocjonalny wpis, w którym poinformowała, że rozstała się z mężem. Choć post szybko usunęła, potem opublikowała kolejne, z których wynikało, że skoczek porzucił ją dla innej kobiety. Sportowiec szybko zaprzeczył, twierdząc, że "został zmuszony do wyprowadzki", a "jego małżeństwo rozpadło się już dawno temu".

WJ