Ibisz zapytał Lis, czy żałuje małżeństwa z Lisem. Najpierw się zawahała, a potem: To moje wspomnienia, moje wybory

Hanna Lis była gościem programu Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". Mówiła m.in. o nieudanym pierwszym małżeństwie, ale największy kłopot sprawiło jej pytanie o Tomasza Lisa.

Hanna Lis po latach wróciła na antenę Polsatu z programem "Między słowami". Między innymi z tej właśnie okazji gościła u Krzysztofa Ibisza w "Demakijażu". Prezenter nie omijał żadnych, nawet najbardziej bolesnych wątków z jej życia prywatnego. Dziennikarka na większość odpowiadała z mniejszym lub większym wahaniem, tak jak na pytanie o jej pierwsze małżeństwo z prawnikiem Robertem Smoktunowiczem. Gdy wyszła za niego za mąż, miała zaledwie 19 lat.

To była głupota - skwitowała krótko dziennikarka.
Za wcześnie?
Oczywiście, że za wcześnie.

Dużo większą trudność sprawiło jej pytanie o obecny związek z Tomaszem Lisem. Kilka tygodni temu pojawiły się doniesienia, że para się rozstała, jednak żadne z zainteresowanych tego nie potwierdziło. Ibisz zapytał Lis, czy żałuje tego związku.

Porozmawiajmy o uczuciach, o emocjach. Przemeblowałaś całe swoje życie dla Tomasza Lisa. Podjęłaś tę decyzję na zimno, rozważając plusy i minusy, czy był to odruch serca?
Nie mogłeś pewnie o to nie zapytać, a ja nie mogę na to odpowiedzieć. Muszę mieć coś dla siebie, a to "dla siebie" to jest moje życie prywatne, moje wspomnienia, moje wybory. Niektóre trudne, inne łatwiejsze - zrobiła unik dziennikarka.
Ale czy było warto? Czy ty sobie odpowiedziałaś na to pytanie? - drążył Ibisz.
Sobie tak.

Informacja o rozstaniu Lisów pojawiła się w drugiej połowie stycznia. Dziennikarka miała wtedy wyprowadzić się z ich wspólnego domu w Konstancinie i przenieść do mieszkania w Warszawie.

WJ

Więcej o:
Komentarze (99)
"Demakijaż". Krzysztof Ibisz zapytał Hannę Lis, czy żałuje małżeństwa z Tomaszem Lisem. Najpierw się zawahała, a potem: Nie mogłeś o to nie zapytać
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 76 razy 48

  Ech.... kiedyś przed laty pewna kobieta starsza powiedziała mi- "żaden mężczyzna nie doceni poświęcenia kobiety, kobieta musi dbać o siebie, mężczyzna zawsze spada na 4 łapy."
  Wtedy pomyślałam sobie- co ona plecie? partnerstwo itd.

  Dziś - po wielu latach- przyznaję jej rację.

 • Gość: Powrot wujka h...ejka

  Oceniono 41 razy 29

  Przepraszam, a skad niby wiemy ze pan Tomasz jest ten bad guy? Zdaje sie klopoty sie zaczely jak Tomasz stracil pozycje za to ona zaczela coraz czesciej w mediach bywac. Te insynuowania bycia skrzywdzona sa smieszne. Dzieci odchowala, ma mieszkanie , chce sobie jeszcze pobrykac przed emeryturka. Panie z kasa sa bardzo zadowolone z rozwodow

 • Gość: gość

  Oceniono 47 razy 25

  ojojoj.. Hania kiedyś twierdziła , że jej związek z Lisem jest "jak wygrana w Totolotka" i okazało się, że pieniądze szczęścia nie dały? wyrzuciła ojca swoich córek odebrawszy go wcześniej innej kobiecie żeby na koniec go zostawić dla Lisa od tamtego żądając jedynie alimentów, brzydko! nieładnie obgadywać, ale ja już nie udzielałabym wywiadów po takich "życiowych osiągnięciach"

 • Gość: Lilu

  Oceniono 29 razy 17

  Na czyimś nieszczęściu szczęścia nie zbudujesz. Prawdziwe.

 • Gość: gość

  Oceniono 23 razy 17

  ja odwrotnie, wzięłam ślub po 10 latach bycia w związku i uważam, że to było za późno

 • Gość: hana

  Oceniono 40 razy 16

  Hanka jest atrakcyjna i wolna... niejednemu żonatemu chłopu jeszcze we łbie namota, strzeżcie się babki z polsatu :)

 • Gość: Asia

  Oceniono 18 razy 14

  Przynajmniej jedna, która zachowuje się z klasą i nie pierze brudów w mediach jak te wszystkie Zające, Rusiny i Tadle. Dziwie się Ibiszowi że zadaje takie pytania kiedy sam ma raczej bujną przeszłość.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX