Stuhr nie zabiera żony na ścianki. Tym razem zrobił wyjątek. Taki widok to u niego rzadkość

Na premierze filmu "Pitbull. Ostatni pies" pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym m.in. Maciej Stuhr, któremu towarzyszyła żona. Widok pary na ściance to naprawdę rzadkość.

15 marca do kin trafi "Pitbull. Ostatni pies". Uroczysta premiera filmu odbyła się we wtorkowy wieczór w Warszawie. Na czerwonym dywanie stanęło naprawdę sporo gwiazd, w tym m.in. Doda, Edyta i Cezary Pazurowie oraz Adam Woronowicz. Wszystkich gości zobaczycie TUTAJ. 

Spore zainteresowanie wzbudził Maciej Stuhr, który na imprezie pojawił się z żoną. Małżonkowie raczej nie pokazują się razem na tego typu eventach, a jeśli już - robią to niezwykle rzadko. Katarzyna Błażejewska postawiła na normalny, casualowy wygląd. Zaprezentowała się w białej bluzce, eleganckich spodniach, a całość uzupełniła perłowymi szpilkami i złotą, małą torebką.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>>>

Katarzyna Błażejewska i Maciej Stuhr w 2015 r. pobrali się. Rok później doczekali się syna. Aktor nie mówi o życiu prywatnym, jednak kilka miesięcy temu zrobił wyjątek i opowiedział o dziecku w magazynie "Esquire".

Nie mam jak wielu młodych rodziców, tak zwanego pie*dolca, tylko podchodzę do wychowania syna normalnie. To jest lepsze dla rodziców, dziecka i otoczenia - mówił.
 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.