Przetakiewicz znów wpuściła kamery do domu. Ale tym razem pokazała DUŻO więcej. Największe wrażenie robi... salon kąpielowy

W ostatnim odcinku programu "Gwiazdy prywatnie" mogliśmy podejrzeć mieszkanie Joanny Przetakiewicz. Tym razem projektantka pokazała więcej niż dotychczas.

W programie "Gwiazdy prywatnie" UIa Chincz odwiedziła Joannę Przetakiewicz w jej pięknym mieszkaniu. Choć projektantka większość czasu spędza w podróży albo w Londynie (tam ma swój drugi apartament), to w Warszawie też ma swoje miejsce. Żoliborskie, luksusowe mieszkanie zajmuje piętro w jednym z najbardziej ekskluzywnych apartamentowców w stolicy. Niegdyś mieszkała tu z synami, teraz przyjeżdża sama, zazwyczaj na kilka dni w miesiącu. 

Przetakiewicz pokazywała już wprawdzie swoje cztery kąty, ale teraz zobaczyliśmy jeszcze więcej. Jak wygląda jej mieszkanie? W środku znajduje się gustownie urządzony salon, w którym naczelne miejsce zajmują białe kanapy, designerskie stoliki kawowe (jeden ma w sobie prawdziwe płatki złota!) oraz książki i albumy. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>> 

Z salonu drzwi prowadzą do prywatnej części domu - sypialni, garderoby i łazienki, a właściwie to salonu kąpielowego połączonym z domowym SPA. Widzimy kryształy, skórzane zagłówki w wannie, a także dużo bieli i srebra. 

Oj, można się rozmarzyć... Wszystko wygląda naprawdę luksusowo! Kolejny odcinek "Gwiazd prywatnie" 18 marca o godz. 17:45 na antenie TVN Style. Swoje mieszkanie pokaże wówczas Grażyna Wolszczak

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.