"Big Music Quiz". Po premierowym odcinku widzowie zauważyli niezłą wpadkę. TVP odpowiada

"Big Music Quiz". Za nami 1. odcinek nowego show TVP. Nie został on niestety zbyt dobrze przyjęty przez widzów.

W miniony weekend na antenie TVP2 zadebiutował program "Big Music Quiz". Była to nie tylko premiera nowego show TVP, ale również i telewizyjny debiut Sławomira. Po raz pierwszy został prowadzącym program. Muzyka, zabawa i emocje w jednym - tak reklamowano nowy program, w którym gwiazdy mają odgadywać piosenki. Jak został przyjęty 1. odcinek?

Świetny start "Big Music Quiz" i Sławomira jako prowadzącego w TVP2 - 2,36 mln widzów i wyraźne zwycięstwo nad TVN (...) - pochwalił się wynikiem  na Twitterze Jacek Kurski.

Mniejszym entuzjazmem niż Kurski pałają widzowie. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku jedna z internautek zasugerowała, że już z góry było wiadomo, kto wygra odcinek, co można uznać za naprawdę sporą wpadkę.

Bardzo niespodziewane zwycięstwo. Tak bardzo, już wcześniej przygotowano płytę z nazwiskiem zwycięzcy, Olgi Frycz. Słabe to... - skomentowała.
Do ostatniej chwili nie wiemy, kto zdobędzie złotą płytę! - odpowiedziała osoba z produkcji programu.

Z pomocą pospieszyła inna internautka, tłumacząc, że po prostu już wcześniej były przygotowane 4 płyty z nazwiskami potencjalnych zwycięzców.

Negatywne komentarze

Pomijając nawet wątek wspomnianej "wpadki", program rozczarował. Pod wpisem Kurskiego na Twitterze posypały się komentarze osób, które widziały pierwszy odcinek show. I zdecydowana większość z nich była negatywna.

Równanie do dna! Kurski opanuj się, bierzesz abonament, a ścigasz się z komercją w tej samej kategorii. Prezentacji chłamu i badziewia. Robicie kompletny dno moralne. Upadek kultury.
Ten program to dramat.
Żarty na bok panie Kurski. Tego nie da się oglądać nawet jak się bardzo chce!
Przecież ten dzisiejszy program muzyczny to zupełna masakra. Naprawdę nie ma się czym chwalić. Beznadziejny.

Tutaj możecie zobaczyć fragment 1. odcinka.

 

Big Music Quiz 

"Big Music Quiz" to muzyczne show, w którym rywalizują ze sobą dwie czteroosobowe drużyny. W ich skład wchodzą aktorzy, wokaliści i celebryci. W kilku rundach muszą rozpoznać tytuły piosenek oraz odpowiadać na muzyczne pytania.

Oglądaliście 1. odcinek programu? Jak Wam się podobał? A jak oceniacie Sławomira w roli prowadzącego, nadaje się?

AG

Więcej o:
Komentarze (91)
"Big Music Quiz". Za nami pierwszy odcinek programu TVP2. Widzowie krytykują i sugerują wpadkę. TVP się tłumaczy
Zaloguj się
 • versum

  Oceniono 40 razy 32

  Chaos, wszyscy sobie podpowiadali no i ci celebryci...Norbi !!! facet który 20 lat jedzie na jednej piosence

 • Gość: Dópa

  Oceniono 24 razy 22

  To się nazywa schlebianie najprostszym gustom. Wytrzasnąć skądś (skąd??? qó..., skąd???) i promować faceta wyglądającego jak własny wujek Zdzisiu na weselu w latach 70-tych po trzech głębszych, to faktycznie sztuka.
  Masakra.

 • lieft

  Oceniono 23 razy 19

  kariera sławomira skończy się tak szybko, jak się zaczęła. Niepotrzebnie lizę tyłek kurskiemu, no ale skoro nie ma rozumu, to wyląduje w ścieku jak swego czasu wiśniewski.

 • Gość: gość

  Oceniono 15 razy 15

  Polacy, chcecie niezłych programów ? Po co więc swoim zainteresowaniem wynosicie na piedestał takich "artystów" jak Sławomir. Gość stworzył jakieś proste podśpiewajki pod publiczkę "miłość w Zakopanem" stworzył chyba po to, aby go zaprosili na Sylwestra w Zakopanem i żeby pasowało. Tylko po to, bo raczej nie odwrotnie... I podrygujecie w rytm tej tandentej muzyczki. Nic dziwnego, ze go potem wciskają gdzie popadnie i robią jakieś głupie programy w TV. Sławomir jest aktorem po szkole teatralnej, niech się wykaże w zawodzie.

 • coo ba

  Oceniono 18 razy 14

  Porażająca porażka...wytrzymałem 2 rundy..i chyba o 2 za długo 😕😕😕😕😕😕😕

 • Gość: m

  Oceniono 19 razy 13

  Aktorom i innym celebrechtom ciągle mało kasy.Kocham cię Polsko, Big Music Quiz i kasa leci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX