"Big Music Quiz". Po premierowym odcinku widzowie zauważyli niezłą wpadkę. TVP odpowiada

"Big Music Quiz". Za nami 1. odcinek nowego show TVP. Nie został on niestety zbyt dobrze przyjęty przez widzów.

W miniony weekend na antenie TVP2 zadebiutował program "Big Music Quiz". Była to nie tylko premiera nowego show TVP, ale również i telewizyjny debiut Sławomira. Po raz pierwszy został prowadzącym program. Muzyka, zabawa i emocje w jednym - tak reklamowano nowy program, w którym gwiazdy mają odgadywać piosenki. Jak został przyjęty 1. odcinek?

Świetny start "Big Music Quiz" i Sławomira jako prowadzącego w TVP2 - 2,36 mln widzów i wyraźne zwycięstwo nad TVN (...) - pochwalił się wynikiem  na Twitterze Jacek Kurski.

Mniejszym entuzjazmem niż Kurski pałają widzowie. Na oficjalnym profilu programu na Facebooku jedna z internautek zasugerowała, że już z góry było wiadomo, kto wygra odcinek, co można uznać za naprawdę sporą wpadkę.

Bardzo niespodziewane zwycięstwo. Tak bardzo, już wcześniej przygotowano płytę z nazwiskiem zwycięzcy, Olgi Frycz. Słabe to... - skomentowała.
Do ostatniej chwili nie wiemy, kto zdobędzie złotą płytę! - odpowiedziała osoba z produkcji programu.

Z pomocą pospieszyła inna internautka, tłumacząc, że po prostu już wcześniej były przygotowane 4 płyty z nazwiskami potencjalnych zwycięzców.

Negatywne komentarze

Pomijając nawet wątek wspomnianej "wpadki", program rozczarował. Pod wpisem Kurskiego na Twitterze posypały się komentarze osób, które widziały pierwszy odcinek show. I zdecydowana większość z nich była negatywna.

Równanie do dna! Kurski opanuj się, bierzesz abonament, a ścigasz się z komercją w tej samej kategorii. Prezentacji chłamu i badziewia. Robicie kompletny dno moralne. Upadek kultury.
Ten program to dramat.
Żarty na bok panie Kurski. Tego nie da się oglądać nawet jak się bardzo chce!
Przecież ten dzisiejszy program muzyczny to zupełna masakra. Naprawdę nie ma się czym chwalić. Beznadziejny.

Tutaj możecie zobaczyć fragment 1. odcinka.

 

Big Music Quiz 

"Big Music Quiz" to muzyczne show, w którym rywalizują ze sobą dwie czteroosobowe drużyny. W ich skład wchodzą aktorzy, wokaliści i celebryci. W kilku rundach muszą rozpoznać tytuły piosenek oraz odpowiadać na muzyczne pytania.

Oglądaliście 1. odcinek programu? Jak Wam się podobał? A jak oceniacie Sławomira w roli prowadzącego, nadaje się?

AG

Więcej o: