18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Nergal przekroczył wszelkie granice. Dodał film, gdzie śpiewa do figurki penisa z przyczepionym Jezusem. Reakcja Facebooka zaskakująca

Nergal kolejny raz prowokuje. Z okazji Dnia Kobiet dodał wideo, na którym śpiewa dziecięcą piosenkę wymachując figurką penisa z przyczepionym do niego wizerunkiem Jezusa.

Adam Darski, Nergal, jest liderem grupy Behemoth, ale mimo sukcesów muzycznych na arenie międzynarodowej, w polskim show-biznesie jest znany głównie jako były partner Dody. Regularnie próbuje o sobie przypominać szokując w mediach społecznościowych. W czwartek, z okazji Dnia Kobiet, dodał wideo, w którym śpiewa do figurki penisa z przyczepionym do niego wizerunkiem Jezusa.

Nergal wykonał utwór dla dzieci, "Marcowy kwiatek".

Marzec, marzec pięknie się wystroił. W kole, w kole między dziećmi stoi. I gromadkę uśmiechniętą pyta jakie dzisiaj święto? Zapamiętaj sobie - dzisiaj jest Dzień Kobiet! - śpiewa Darski.

Wideo zszokowało internautów. Wielu z nich skrytykowało Darskiego na jego profilu.

Bez względu na to, czy ktoś jest wierzący, czy nie, nie ma prawa obrażać uczuć innych ludzi. Takie zachowanie świadczy o totalnie niedojrzałym stosunku do świata i ludzi, którzy żyją obok. Przychylam się do innych wypowiedzi. Ciekawe, czy takie zachowanie zaprezentowałby z Allahem w kraju muzułmańskim. Jak brakuje sposobu na promocję to właśnie robi się takie rzeczy! Brak słów.
Więcej szacunku do drugiego człowieka! To co zrobiłeś jest żenujące. Nikt nie ma prawa szydzić z jakichkolwiek uczuć religijnych! Usuń ten film, inaczej będziesz miał duuuuże problemy!!! Art 196. Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2 - pisali internauci.
 

Nergal nie pozostawił tego bez odpowiedzi.

Jeśli to obraża Twoje uczucia religijne to pracuj nad sobą, żeby nic ich nie obrażało. Twój fundament tzw. moralny jest najwyraźniej bardzo kruchy, skoro zabawny filmik budzi w Tobie takie negatywne emocje. Praca nad sobą, terapia, zmiana wiary... Bo może ta jest po prostu do d*py? Jest wiele możliwości. A poza tym penis to symbol miłości... Jezus rzekomo też. Więc skąd to oburzenie koledzy katole-patrioci-PiSowcy? Hm? Poza tym polecam skupić się na GENIALNYM wykonie wokalnym, a nie na jakichś pie*dołach. No i dobrego dnia kobiet - odpisał przesyłając buziaczki.

Reakcja Facebooka? Zaskakująca

Jeden z dziennikarzy portalu Fakt.pl zgłosił wideo Nergala do administracji portalu. Odpowiedź przyszła natychmiastowo. Serwis uznał, że film nie narusza ich standardów społeczności.

Odpowiedź Facebooka na zgłoszenie wideo NergalaOdpowiedź Facebooka na zgłoszenie wideo Nergala Facebook / Fakt.pl

Nie takiej postawy spodziewaliśmy się po pracownikach Facebooka, którzy mają dbać m.in. o ochronę uczuć religijnych użytkowników tego popularnego serwisu - pisze "Fakt".

Reakcja Dody

Portal Kozaczek.pl poprosił o komentarz byłą partnerkę Darskiego, Dodę.

Co najmniej połowa ludzi, która zapisywała się do bazy dawców szpiku była wierząca, większość z nich to też moi fani. Brak wdzięczności i szacunku - odpowiedziała.

Doda, NergalDoda, Nergal KAPIF.pl

Przypomnijmy, że Rabczewska w czasie choroby Nergala była mocno zaangażowana w akcję rejestracji w bazie dawców szpiku i przyczyniła się do tego, że miał operację, dzięki której pokonał białaczkę.

Zawiadomienie do prokuratury

Do grona osób, którym nie przypadło do gustu wideo Nergala, trafił też poseł PiS Dominik Tarczyński. Napisał na Twitterze, że w piątek złoży zawiadomienie do prokuratury, bo Nergal zdecydowanie przekroczył granicę dobrego smaku.

Pomogłem Decpitated wyjść z więzienia, bo byli niewinni. Pomogę Nergalowi pójść do więzienia, bo jest żałosnym zerem które łamie prawo. Nie chodzi o poglądy polityczne, wyznanie czy różne wrażliwości. Chodzi o przekroczoną granicę. Jutro składam zawiadomienie do prokuratury - napisał na Twitterze.

Co prawda Nergal skasował już wideo z mediów społecznościowych, ale Tarczyński podkreśla, że mu nie odpuści.

Usunął nagranie cwaniak. Niczego to nie zmienia. Z Dodą się spotka. Lanser obleśny.  Nie odpuszczę mu - pisze poseł.

To nie byłby pierwszy raz, kiedy Darski miałby problemy z prawem. Wcześniej został oskarżony o znieważenie godła.

A Wy co sądzicie o tej prowokacji?

OG

Więcej o: