"Ślub od pierwszego wejrzenia". Choć byli małżeństwem kilka dni, dalej oficjalnie... nim są. Ale będzie rozwód

Niedawno minął rok, odkąd Ania wzięła ślub z Grzegorzem w programie "Ślub od pierwszego wejrzenia". Kobieta na Instagramie pokazała, jak spędziła ten dzień. Zdradziła też datę sprawy rozwodowej.

Rok temu w marcu uczestnicy 2. edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" wzięli ślub cywilny w US w Busku-Zdroju. Jedna para przetrwała, dwóm się nie udało. Ania Wróbel, której związek z Grześkiem szybko się zakończył, pokazała na Instagramie, jak spędziła 1. rocznicę ślubu. Zdradziła także, kiedy dostanie rozwód z mężem, którego dobrali jej eksperci. 

Ania z tej okazji wybrała się z przyjaciółkami do SPA, gdzie poddawała się masażom i zabawie.

'Świętowanie' rocznicy ślubu w najlepszym towarzystwie - napisała pod zdjęciem.
 

Fani Ani zostawili wiele komentarzy. Nie obyło się bez złośliwości pod adresem Grześka, który po kilku dniach bycia jej mężem stwierdził, że nie jest gotowy na związek. Szybko też związał się z inną kobietą.

Aniu, co dostałaś od mężusia na rocznicę? Minął już rok? Matko, jak ten czas leci.

Pojawiło się także pytanie, czy mąż w ogóle odzywa się do niej.

Nie mamy kontaktu - odpisała Ania.

Zdradziła też, że rozprawa rozwodowa odbędzie się 28 marca. A na pytanie, czy warto zgłosić się do programu, odpowiedziała stanowczo:

Rozwód 28 marca. Nie warto.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ania i Grzegorz wydawali się być najlepiej dobraną parą. Wróżono im, że to właśnie oni mają największe szanse przetrwać. Ona bardzo szybko zaangażowała się w ten związek, gdyż przyszła do programu, żeby znaleźć prawdziwą miłość i stworzyć szczęśliwą rodzinę. Zbytnie zaangażowanie Ani wywołało w Grześku strach i po kilku dniach małżeństwa stwierdził, że nie jest gotowy na związek. Wrócił do swojego miasta, co zabolało jego żonę. Szybko tez znalazł nową partnerkę, z którą wstawiał zdjęcia na Facebooku. Choć z Anią byli razem zaledwie kilka dni, oficjalnie dalej są małżeństwem.

AW

Więcej o:
Copyright © Agora SA