[TYLKO U NAS] A jednak! Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży. Wiemy, kiedy dziecko przyjdzie na świat

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra zostaną rodzicami. Informację potwierdził w rozmowie z Plotkiem agent gwiazdy.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra spodziewają się pierwszego dziecka. Wiadomość o ciąży aktorki, która od jakiegoś czasu krąży w mediach, została potwierdzona w rozmowie z Plotkiem.

Przyszli rodzice spodziewają się dziecka w drugiej połowie roku - potwierdza agent gwiazdy.

Doniesienia o ciąży aktorki pojawiały się od początku roku. W styczniu Emilia Komarnicka udostępniła wideo, promujące sztukę "Rio", w której występuje z mężem. Na nagraniu była w przylegającej do ciała spódnicy i krótkiej bluzce, która odsłoniła brzuch. Poza tym temperaturę podkręciła też ich wizyta w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie Monika Zamachowska zapytała ich, czy następnym razem widzą się na chrzcinach. Jak widać, wszystkie domysły miały prawdziwe podstawy.

Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad KlynstraEmilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra instagram.com/ekomarnicka/

Miłość na planie

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli tajemny ślub w sierpniu. Para poznała się na planie "Na dobre i na złe", ale większe uczucie między nimi zrodziło się podczas pracy na deskach teatru. To, że są małżeństwem ogłosili na Instagramie, wrzucając zdjęcia na swoje profile społecznościowe. 

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

AW