[TYLKO U NAS] A jednak! Emilia Komarnicka-Klynstra jest w ciąży. Wiemy, kiedy dziecko przyjdzie na świat

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra zostaną rodzicami. Informację potwierdził w rozmowie z Plotkiem agent gwiazdy.

Emilia Komarnicka-Klynstra i Redbad Klynstra spodziewają się pierwszego dziecka. Wiadomość o ciąży aktorki, która od jakiegoś czasu krąży w mediach, została potwierdzona w rozmowie z Plotkiem.

Przyszli rodzice spodziewają się dziecka w drugiej połowie roku - potwierdza agent gwiazdy.

Doniesienia o ciąży aktorki pojawiały się od początku roku. W styczniu Emilia Komarnicka udostępniła wideo, promujące sztukę "Rio", w której występuje z mężem. Na nagraniu była w przylegającej do ciała spódnicy i krótkiej bluzce, która odsłoniła brzuch. Poza tym temperaturę podkręciła też ich wizyta w "Pytaniu na Śniadanie", gdzie Monika Zamachowska zapytała ich, czy następnym razem widzą się na chrzcinach. Jak widać, wszystkie domysły miały prawdziwe podstawy.

Emilia Komarnicka-Klynstra, Redbad KlynstraEmilia Komarnicka-Klynstra, Redbad Klynstra instagram.com/ekomarnicka/

Miłość na planie

Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra wzięli tajemny ślub w sierpniu. Para poznała się na planie "Na dobre i na złe", ale większe uczucie między nimi zrodziło się podczas pracy na deskach teatru. To, że są małżeństwem ogłosili na Instagramie, wrzucając zdjęcia na swoje profile społecznościowe. 

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy!

AW

Więcej o: