Piękny gest TTV. W 1. odcinku "Gogglebox" we wzruszających słowach pożegnano panią Basię. "Była z nami od samego początku"

W połowie lutego zmarła pani Basia, popularna uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". W 1. odcinku nowego sezonu show została pięknie pożegnana przez produkcję.

"Gogglebox. Przed telewizorem". W poniedziałek, 5 marca, ruszył nowy sezon popularnego programu telewizji TTV. Produkcja show nie zapomniała o zmarłej tragicznie, bardzo lubianej uczestniczce programu, pani Basi. Na samym wstępie premierowego odcinka show kobieta została uroczyście pożegnana.

Ale życie to nie tylko radości. Na początku lutego tragicznie zmarła Basia Romaniuk. Była z nami od samego początku, przez ponad 3 lata. I od razu została ulubienicą widzów. W naszej pamięci pozostanie jako serdeczna, pełna energii i zawsze uśmiechnięta pani Basia - mówił lektor programu.

Śmierć pani Basi

Wiadomość o tragicznej śmierci, uwielbianej przez widzów, pani Basi z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawiła się w lutym na oficjalnym profilu telewizji TTV na Facebooku. Kobieta została potrącana przez samochód dostawczy na jednej z warszawskich ulic.

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" 

Program emitowany jest od 2014 roku i stanowi jedną z najpopularniejszych produkcji telewizji TTV. Uczestnicy - wybrane rodziny, grupy przyjaciół lub pary -  komentują wybrane programy telewizyjne z minionego tygodnia. Program opiera się na licencji brytyjskiego formatu o tej samej nazwie. W Polsce do tej pory wyprodukowano 7 serii show. Barbara Romaniuk występowała w każdej z nich w towarzystwie Reginy Krasnowskiej i Józefa Ponceleusza.

AG