Żyła ogłasza na Instagramie: Znowu w dobrym kierunku. Co z jego małżeństwem? "Justyna czeka na to, co postanowi"

Piotr Żyła opublikował na swoim Instagramie dość dwuznaczny wpis. Magazyn "Flesz" informuje zaś, że żona skoczka wciąż liczy to, że para do siebie wróci.

Wciąż nie milkną echa głośnego rozstania Piotra Żyły i jego żony, Justyny Żyły. Najpierw była już partnerka sportowca dodała bardzo emocjonalne wpis na Instagramie, informując, że mąż ją porzucił. Do tych rewelacji odniósł się w końcu główny zainteresowany, sugerując, że informacje podane przez Justynę Żyłę nie są prawdziwe.

Piotr Żyła opublikował na swoim Instagramie zdjęcie spod skoczni w Lahti, ale to podpis do niego zwraca największą uwagę. Sportowiec zasugerował w nim, że wychodzi na prostą. Jego wpis brzmi optymistycznie, ale nie wiadomo do końca, co Żyła miał na myśli, pisząc "w dobrym kierunku".

No i elegancko. Pomalutku znowu w dobrym kierunku (...) - widniał podpis obok fotografii.
 

Z najnowszego magazynu "Flesz" możemy się dowiedzieć, że para tak naprawdę przestała się dogadywać już w zeszłym roku, a w czerwcu skoczek miał się wyprowadzić z domu rodzinnego.

Justyna liczyła, że między nimi jeszcze się ułoży, i utrzymywała fikcję na zewnątrz, aby Piotrek mógł w spokoju trenować przed igrzyskami - zdradziła magazynowi znajoma rodziny.

Piotr Żyła i Justyna Żyła są małżeństwem od 12 lat, mają dwoje dzieci: córkę Karolinę i syna Jakuba. Co będzie dalej z ich związkiem? Kobieta ponoć wierzy jeszcze, że wszystko się jakoś ułoży.

Ona czeka na to, co postanowi Piotr - powiedziała znajoma rodziny.

 AG