Cielecka pierwszy raz pokazuje partnera na okładce. Ale nie liczcie na romantyczną sesję. Wywiad też nie jest taki oczywisty

Magdalena Cielecka pierwszy raz pojawiła się z partnerem na okładce tygodnika. Sesja i wywiad nie są jednak takie oczywiste.

Magdalena Cielecka po nieudanym związku z Grzegorzem Jarzyną, a następnie z Andrzejem Chyrą związała się z Dawidem Wajntraubem. Są już ze sobą od 5 lat, ale dopiero teraz pierwszy raz pojawili się wspólnie na okładce tygodnika. Nie jest to typowa, romantyczna sesja. Cielecka i Wajntraub są gośćmi okładki "Newsweeka".

Moja rozmowa z Magdaleną Cielecką i jej partnerem, Dawidem Wajntraubem, Izraelczykiem poczętym w Polsce, urodzonym w Szwecji, gdzie jego rodzice wyjechali po Marcu’68, od 87 roku mieszkającym w Izraelu, a od 5 lat w Polsce. Miłość w czasach zarazy i antysemityzmu - poinformował Tomasz Lis.

Cielecka z partnerem nie pojawią się w słodkiej i romantycznej sesji zdjęciowej. Również temat ich rozmowy z Tomaszem Lisem zdecydowanie będzie odbiegał od klasycznych wywiadów par o miłości. 

Związek z Wajntraubem

Cielecka poznała swojego obecnego partnera podczas wakacji w Izraelu. Spotkali się w knajpie w Tel Avivie. Wajntraub nie wiedział, że Cielecka jest aktorką. Połączyło ich szczere wzajemne zainteresowanie sobą. Początkowo byli w związku na odległość, jednak z czasem mężczyzna coraz częściej zaczął pojawiać się w Polsce, aż w końcu się tutaj przeprowadził.

MT

Więcej o:
Komentarze (25)
Magdalena Cielecka z partnerem, Dawidem Wajntraubem na okładce "Newsweeka"
Zaloguj się
 • Gość: kacha

  Oceniono 25 razy 23

  zgadzam się z komentarzem. Do dziś mówi się mąż Przybylskiej, a też nie mieli ślubu. Nawet piękny pogrzeb miała, a sąsiad w konkubinacie żył i jak zmarł, to ksiądz nie wyraził na wprowadzenie trumny do kościoła.

 • Gość: zez

  Oceniono 37 razy 19

  Życzę Państwu byście nie musieli z Polski wyjechać...

 • Gość: asia

  Oceniono 11 razy 7

  Wszystkiego dobrego i dużo miłości.

 • darla152

  Oceniono 18 razy 6

  Wszyscy ludzie powinni być szczęśliwi i żyć,..jak jak im pasuje, ale niestety w Polsce robi się źle, wygrana pis-u to największa tragedia naszego,kochanego kraju. Gdy faszyści przejmą ster, wtedy poleje się krew bratnia a Polski już nie będzie na mapie.

 • Gość: Robert

  Oceniono 6 razy 0

  Nie sposób skomentować tego co pani Cielecka mówi (skądinąd piękna kobieta i zdolna aktorsko) podobnie jak jej ex Andrzej Chyra, którzy chyba siebie nawzajem straszyli PISem, że coś komuś odpaliło pod czapką. O jakim antysemityzmie ona mówi? W Polsce? Gdzie najwyższe władze są właściwego pochodzenia, w tym premier, prezydentowa, naczelnik, prezes SN i wielu posłów? To może w jarmułce niech jadą na zachód zobaczyć? A propos wybranka: Szczerze mówiąc to po naszych partnerami widać jacy naprawdę jesteśmy, a pan z Izraela jakoś sympatii nie budzi. Naprawdę tak piękna dziewczyna musiała sobie ściągnąć z zagranicy jakiegoś starego brodacza? Chyba teza z przegrzaniem pod czapką ma sens.

 • Gość: ta

  Oceniono 7 razy -1

  Po tym co odczyniła porównując siebie paradującą ze znaczkiem KOD do sytuacji Żydów w czasie Holokaustu jest przekreślona dla mnie. Wycieczka do Oświęcimia i to na kolanach jak najbardziej wskazana. Relatywizm moralny porażający.

 • Gość: Paweł

  Oceniono 11 razy -1

  Cielecka u Lisa - i już wiadomo o czym będzie ten artykuł.Czy ktoś jeszcze czyta tego szmatławca?

 • Gość: Tropiciel

  Oceniono 19 razy -3

  Kapitan Saul Wajntraub, naczelnik więzienia w Kłodzku, marcowy emigrant. Czy to nie tatełe Dawida?

 • Gość: Li

  Oceniono 7 razy -3

  Z grzywką nie ładnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX