Eurowizja 2018. Polskę reprezentować będą Gromee i Lukas Meijer. Poznajmy ich bliżej

Polskę na tegorocznej Eurowizji będzie reprezentować duet Gromee i Lukas Meijer. To spore zaskoczenie, ponieważ nie byli faworytami. Poznajmy ich bliżej.

W sobotę wieczorem odbyły się krajowe eliminacje do 63. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wzięło w nim udział 10 uczestników. Zwyciężyli Gromee i Lukas Meijer, którzy z piosenką "Light Me Up" będą reprezentować Polskę na tegorocznym konkursie Eurowizji, w maju w Lizbonie.

 

Gromee tak naprawdę nazywa się Andrzej Gromala. Pochodzi z Krakowa, a na swoim koncie ma już współpracę z największymi studiami na świecie. Jest DJ'em i producentem muzycznym. Do współpracy zaprosił szwedzkiego piosenkarza, Lukasa Meijera. Duet pracował już wcześniej razem, nagrywają utwór pt. "Without You".

Jak oceniacie szanse tego duetu?

AG

Więcej o:
Komentarze (21)
Eurowizja 2018. Polskę reprezentować będą Gromee i Lukas Meijer z piosenką "Light Me Up". Poznajmy ich bliżej
Zaloguj się
 • Gość: sly

  Oceniono 8 razy 6

  Jak jedzie nudny wyjec to źle, jak jedzie DJ z dobrze wyprodukowanym kawałkiem i klipem, to też źle. Opamiętajcie się ludu! Moim zdaniem powinni popracować jeszcze nad wizerunkiem scenicznym, bo te kapelusze wyglądają badziewnie, i wtedy jest szansa na top 7.

 • Gość: Takitam

  Oceniono 5 razy 5

  Czy ta piosenka wygra - napewno nie.
  Czy trzeba się jej wstydzić - też nie.
  Jest to przeciętna piosenka, którą fajnie sie słucha, ale też szybko o niej zapomina. Myśle, że skończy na około 10-tej pozycji. Czyli w sumie nieźle. Tak czy siak życzę powodzenia.

 • Gość: Ja

  Oceniono 7 razy 5

  A ta eurowizja tak właściwie to dla kogo jest?

 • Gość: yuraa

  Oceniono 13 razy 5

  wyglądają jak świeżo ogoleni starozakonni

 • ladychapel

  Oceniono 10 razy 2

  Popelina w najczystszym wydaniu. Pioseneczka jakich tysiące można usłyszeć na wszystkich stacjach radiowych na całym świecie. Badziewie bezbarwne. Mdły plastik.

 • Gość: bb

  Oceniono 10 razy 2

  Takie piosenki nie mają szans w konkursie.

 • Gość: Vvv

  Oceniono 4 razy 2

  Piosenka nijaka wiec szanse jak zawsze marne.no i nie ma nic wspólnego z naszym krajem.wszyscy maja byc jednakowi bardzo zachodni i mowiacy po ang.wiec zntym sie udalo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX