Chcielibyście wiedzieć, jak Liszewski i jego żona będą wyglądać za 40 lat? Polsat to zwizualizował. Efekty przerosły oczekiwania

"The Story Of My Life. Historia naszego życia". Za nami 1. odcinek nowego programu Polsatu, którego gośćmi byli Radek Liszewski i jego żona, Dorota. Efekt ich metamorfozy? Nie do opisania.

W piątek na antenie Polsatu zadebiutował długo wyczekiwany program, "The Story Of My Life. Historia naszego życia". Bohaterami pierwszego odcinka był lider zespołu Weekend Radek Liszewski wraz z żoną Dorotą. Para udała się w bardzo emocjonującą podróż w czasie z prowadzącą show, Katarzyną Montgomery. W programie opowiedzieli o swojej wspólnej przeszłości, ale spróbowali też podejrzeć przyszłość. Najciekawszym momentem programu była "postarzająca" charakteryzacja gości, dzięki czemu mogli zobaczyć, jak będą wyglądać za 20-30 oraz 40-60 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Zajęli się tym fachowcy z brytyjskiego Millennium FX. Pracowali oni przy hollywoodzkich produkcjach, np.: "Szeregowiec Ryan", "Gladiator" czy "Grawitacja". Efekty ich pracy przeszły najśmielsze oczekiwania pierwszych gości "Story Of My Life. Historia naszego życia" i wycisnęły mnóstwo łez! Dzięki odpowiedniej charakteryzacji dodano Radkowi i Dorocie Liszewskim 20 i 40 lat. 

A Wy oglądaliście 1. odcinek programu? Jak Wam się podobał?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.