Anna Popek idzie jak burza. Dostała całkiem nowe stanowisko. Zastąpi Marzenę Paczuską

Anna Popek dostała kolejny awans. Została członkiem zarządu warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Anna Popek jest jedną z twarzy "dobrej zmiany" i ulubienicą prezesa TVP, Jacka Kurskiego. Prezenterka zostaje zasypywana coraz to nowymi propozycjami. Teraz została członkiem zarządu warszawskiego oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

 

Popek w SDP zastąpiła Marzenę Paczuską, byłą szefową "Wiadomości", która aktualnie jest doradcą Kurskiego do spraw publicystyki i informacji. Zarząd wybrano na trzyletnią kadencję, a poza prezenterką znaleźli się tak Hanna Budzisz (dziennikarka prasowa, od wielu lat działająca w SDP), Piotr Jegliński (wydawnictwo Editions), Elżbieta Ruman (dziennikarka religijna związana z TVP) i Jacek Herok (fotograf). Nowym prezesem został lekkoatleta, dziennikarz i reżyser filmów dokumentalnych Zbigniew Rytel.

Anna Popek

Anna Popek związana jest z TVP1 od 1999 roku. We wrześniu 2017 została jedną z prowadzących Wielkie testy w Jedynce wraz z Maciejem Kurzajewskim. Na początku 2017 roku zastała szefową PAP Life.

OG

Zobacz wideo