Piotr G±sowski ¶mieje się z afery "dilera gwiazd" i... reklamuje koks. Udany żart?

Piotr G±sowski w sobotnim programie "SNL Polska" postanowił odnie¶ć się do afery "dilera gwiazd". Cał± sprawę obrócił w żart. Ale czy udany? Sami oceńcie.

Piotr G±sowski prowadził ostatni odcinek "SNL Polska". Aktor wykorzystał okazję, żeby ze znanym sobie poczuciem humoru i dystansem odnie¶ć się do afery "dilera gwiazd". Jak mu wyszło? Zobaczcie.

Już na samym pocz±tku show Piotr G±sowski w swoim monologu odniósł się do rewelacji, jakoby jego nazwisko znajdowało się na słynnej li¶cie Cezarego P., czyli "dilera gwiazd".

Dziękuję za gor±ce przyjęcie, ale już się nie wysilajcie, bo ja się niczym nie podzielę. Ale co jest takie ¶mieszne? Czę¶ć osób się za¶miała, widzę, że ¶ledzicie plotki ze ¶wiata show-biznesu, ale te wszystkie żarciki, że diler na komendzie powiedział, że moja twarz brzmi znajomo - mówił, nieustannie się ¶miej±c.

W swojej wypowiedzi nieustannie nawi±zywał do wyrażeń kojarz±cych się jednoznacznie typu: białe szaleństwo, ostatni zjazd, Kamil Sztos czy gwiazdy na kreskę.

Potem było jeszcze ciekawiej. Piotr G±sowski postanowił zareklamować koks jako... najlepsze rozwi±zanie na bol±czkę Polski, czyli smog.

 
Grzanie koksem to sposób na uniknięcie problemu smogu. Koks to niemal czysty węgiel, bez domieszek, nie wydziela sadzy, toksycznych par smołowych (...) i możesz być pewny: nie będzie z niego dymu - reklamował.

Jak oceniacie taki komentarz Piotra G±sowskiego do afery "dilera gwiazd"? Udany?

embed

AG