Piotr G±sowski ¶mieje się z afery "dilera gwiazd" i... reklamuje koks. Udany żart?

Piotr G±sowski w sobotnim programie "SNL Polska" postanowił odnie¶ć się do afery "dilera gwiazd". Cał± sprawę obrócił w żart. Ale czy udany? Sami oceńcie.

Piotr G±sowski prowadził ostatni odcinek "SNL Polska". Aktor wykorzystał okazję, żeby ze znanym sobie poczuciem humoru i dystansem odnie¶ć się do afery "dilera gwiazd". Jak mu wyszło? Zobaczcie.

Już na samym pocz±tku show Piotr G±sowski w swoim monologu odniósł się do rewelacji, jakoby jego nazwisko znajdowało się na słynnej li¶cie Cezarego P., czyli "dilera gwiazd".

Dziękuję za gor±ce przyjęcie, ale już się nie wysilajcie, bo ja się niczym nie podzielę. Ale co jest takie ¶mieszne? Czę¶ć osób się za¶miała, widzę, że ¶ledzicie plotki ze ¶wiata show-biznesu, ale te wszystkie żarciki, że diler na komendzie powiedział, że moja twarz brzmi znajomo - mówił, nieustannie się ¶miej±c.

W swojej wypowiedzi nieustannie nawi±zywał do wyrażeń kojarz±cych się jednoznacznie typu: białe szaleństwo, ostatni zjazd, Kamil Sztos czy gwiazdy na kreskę.

Potem było jeszcze ciekawiej. Piotr G±sowski postanowił zareklamować koks jako... najlepsze rozwi±zanie na bol±czkę Polski, czyli smog.

 
Grzanie koksem to sposób na uniknięcie problemu smogu. Koks to niemal czysty węgiel, bez domieszek, nie wydziela sadzy, toksycznych par smołowych (...) i możesz być pewny: nie będzie z niego dymu - reklamował.

Jak oceniacie taki komentarz Piotra G±sowskiego do afery "dilera gwiazd"? Udany?

embed

AG

Więcej o:
Komentarze (33)
Piotr G±sowski w "SNL Polska" ¶mieje się z afery "dilera gwiazd". Udany żart?
Zaloguj się
 • Kamillo Falbański

  Oceniono 11 razy 5

  Nikogo nie powinno obchodzić co kto robi w swoim życiu prywatnym. Nam , Polakom się wydaje, że możemy oceniać innych i krytykować. Ale daje to do my¶lenia.

  BO NIKT KTO MA SWOJE ŻYCIE NIE ZAJMUJE SIĘ ŻYCIEM INNYCH.

 • Gość: Megi

  Oceniono 7 razy 5

  Faktycznie mało ¶mieszne .

 • Gość: gggg

  Oceniono 5 razy 5

  Dowcip był niezły, a mnie osobi¶cie zwisa, czym ten pan 'grzeje' i czy w ogóle.

 • Gość: Ziutek

  Oceniono 5 razy 5

  Lepsze były kokainowe schabowe narzeczonej:)

 • Gość: Lisek

  Oceniono 23 razy 5

  Głupi ruch pr-owy. Wy¶mianie działa tylko wtedy gdy wyraża jakie¶ skrywane pogl±dy publiczno¶ci a nie swoje jako warszawki z białym proszkiem na nosku.

  Lepiej jakby się grzecznie przyznał, że brał, jest artyst± a nie politykiem itd. W sposób kulturalny można z nałogu zrobić sztukę jak wielu pisarzy.

  Ale przecież ta twarz inteligencj± nie jest naznaczona...

 • Kamillo Falbański

  Oceniono 5 razy 3

  Swoj± drog±...

  Co komu do tego jak kto¶ żyje ? Jeżeli kto¶ chce brać koks i go na to stać to dlaczego nie ? Każdy jest przecież kowalem swojego losu.

  Dziwi± mnie te głosy, że to niewła¶ciwe , że tak nie można , że ćpuni. I zastanawia jednocze¶nie ile z tych głosów jest krystalicznie czystych.

  Każdy niech żyje tak jak żyje. Czy przeciętnemu Kowalskiemu powinno przeszkadzać , że np Pan G±sowski zażywa narkotyki ? Wg mnie każdy normalny i maj±cy swoje życie człowiek ma to gdzie¶.

 • Lizy Job

  Oceniono 4 razy 2

  Tym durnym zagraniem to jest chyba raczej przyznanie się do konsumpcji .

 • arius9

  Oceniono 1 raz 1

  Ich sprawa. Jakby sie nachlali i zarzygali studio to by bylo git, a tutaj kryminal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX