Nowe wyznanie Justyny Żyły. "Oszukał nie tylko mnie, ale i dzieci. Zamiast nimi się zajmować, woli wyjeżdżać z dziewczyną"

Justyna Żyła wyznała w emocjonalnym wpisie, że została porzucona przez męża. Kobieta nie przestaje komentować rozstania.

W weekend Justyna Żyła poinformowała na Instargamie, że została porzucona przez męża, Piotra Żyłę. Dodała wtedy bardzo emocjonalny wpis. W rozmowie z "Faktem" zdobyła się na nowe, emocjonalne zwierzenia. 

Piotrek wyprowadził się z domu w czerwcu. Gdyby chodziło tylko o rolę męża, może byłoby to do przeżycia. Mamy jednak dwójkę dzieci. Dlatego mój wpis, bo oszukał nie tylko mnie, ale i dzieci. Wiem, że nie powinnam reagować tak emocjonalnie, ale coś we mnie pękło. Nie chciałam burzyć cudownego obrazu Piotrka, jaki jest dla kibiców. Nie chciałam wzbudzać sensacji. Chcę jednak dla moich dzieci jak najlepiej - wyznała w rozmowie. 

W rozmowie z tabloidem wyznała też, że skoczek nie odbiera od niej telefonów, a nawet je odrzuca. Żyła stale podkreśla, że w całej sytuacji najbardziej szkoda jej dzieci, które niczemu nie są winne.  

Zamiast nimi się zajmować od czasu do czasu, woli wyjeżdżać z dziewczyną. A przecież mu tego nie utrudniam, nawet sama proponuję. Jego życie, jego wybór. Bardzo żałuję, bo nie chciałam, żeby tak wyszło. Długo utrzymywałam to w tajemnicy. Bardzo bym chciała, żeby było tak jak dawniej, ze względu na dzieci, ale nie wierzę, by tak się stało. Za dużo kłamstw padło z jego ust. Kiedyś obiecywał, że będzie dobrym mężem i ojcem. Należałby się z tego wywiązać - dokończyła.

Rozstanie Justyny i Piotra Żyły

Skoczek przez ostatnie dni przebywał na igrzyskach w Pjongczangu. Niestety nie zakwalifikował się ani do konkursów indywidualnych, ani drużynowych. Zdaniem naszego informatora gorsza forma skoczka jest spowodowana problemami w życiu prywatnym.

W rodzinnym mieście Piotrka od dłuższego czasu mówi się, że w rodzinie Żyłów zaszły pewne zmiany. Piotr kupił nowe mieszkanie w pobliskim Ustroniu i postanowił się tam przeprowadzić. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że nie zrobił tego wraz z żoną Justyną i dziećmi. Powodem przeprowadzki jest nowy związek z młodszą partnerką - zdradził.

"Fakt" szybko podał informację, że para rozstała się już jakiś czas temu. Plotki jednak budziły wiele wątpliwości. Dopiero wpis Justyny Żyły potwierdził wszystkie doniesienia. Skoczek, jak na razie, nie odniósł się do sprawy.

Piotr i Justyna Żyła są małżeństwem od 12 lat. Ślub wzięli w 2006 roku. Para pobrała się bardzo wcześnie, bo w wieku zaledwie 19 lat! Doczekali się dwójki dzieci 11-letniego Jakuba i 6-letniej Karoliny.

MT

Więcej o: